Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal lányok miért csinálnak...

Fiatal lányok miért csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
Egy eloben teljesen szolid, csendes, visszafogott lány, erre kirak egy olyan képet storyba ahol háttal áll, csak egy gatya van felül semmi és közben félig oldalra fordul (úgy h a mellebol látszik, de nem teljesen)... 15 éves... Lehet én vagyok a konzervatív 20 éves, de úgy gondolom hogy kicsit bena így figyelmet szerezni :D
2021. febr. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látják az instán.
2021. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Torz képet látnak a világról a különböző szociális oldalak miatt. Ez sajnos kihat a viselkedésükre, eéletszemléletre stb.
2021. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Első két hozzászóló válaszát tudom megerősíteni.


Off: Valaki leírná, mi mindent veszít egy lány azzal ha nem regisztrál instára? Valami oka van hogy ekkora részük szinte ellenállhatatlan késztetést érez rá...

És most hagyjuk ki a munka céljából való reklámozást (pl. fodrász), 14-19 évesen aligha emiatt vannak fenn.

2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!