Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy az életetekb...

Van olyan személy az életetekben, akit tiszta szívből gyűlöltök ? Ha igen, miért, mi az oka ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
40 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondanék mondjuk egy diktátort, vagy ilyesmi. De akit személyesen ismerek, olyan nincs.
2021. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy "szívből gyűlölöm" az túlzás.

De van pár ember, akikkel messze kerülük minden kontaktust. (Munkahelyi ügyek.)

Pl.:

- Pályázatnál azt terjesztette rólam, hogy alkoholista vagyok.

(Évente megiszom kb. 1-2 pohár pezsgőt -sziveszterkor-, max. 1-1.5 deci töményet, 1-2 üveg sört, talán fél liter vörösbört.)

- Fegyelmi bizottság előtt kellett tisztáznom magam valakinek a hazugsága miatt.

2021. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Egy tanárom. Megalázza az igyekvő, nehezebben tanuló osztálytársaim mások előtt, nem akarja rendesen végezni a munkáját, mindenbe beleköt annál akit nem annyira bír, nem szólítja fel órán amikor jelentkezik, akiket szeret azoknak sokmindent elnéz. Annak ellenére, hogy mindenki tiszteletteljesen viselkedik vele. Egy befásult öregemberről van szó, aki azt hiszi vicces, de semmi humorérzéke sincs, és túl komolyan veszi magát.
2021. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tiszta szívből gyűlölöm, túlzás, de van két nő. az egyikük osztálytársam volt nyolc évig, és megkeserítette az életemet. A másik a főbérlőm volt másfél évig, és hazugságokat terjesztett rólam, ami majdnem a munkámba került. Vicces kapcsolódási pont, hogy mindkettőnek ugyanaz a keresztneve.
2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még olyan sincs, akit simán utálnék. Inkább olyan szokott lenni, hogy valaki néha idegesítő. Nem tudom, lehet kicsit túl toleráns vagyok, de nekem jó így.
2021. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

#5

Jó neked.

2021. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A "szívből gyűlölöm" talán nem állja meg a helyét, mert igyekszem nem átadni magamat olyan érzéseknek, amik felőrölnek. Viszont tény, van egy maroknyi ember, akikre nem tudok nem haraggal gondolni:

- egy nő egy korábbi munkahelyemen, aki nagyon sunyi és gátlástalan módon áskálódott (nem a "szokásos" munkahelyi áskálódás, majdnem az egzisztenciámba került a hazudozása)

- egy másik nő ugyanott, aki bigott vallásos, nagy erkölcscsősz, és az előbbi némberrel karöltve a szemembe mosolygott, a hátam mögött pedig fúrt

2021. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám.

20 éve meghalt és az idő haladtával egyre jobban haragszom rá, képtelen vagyok neki megbocsájtani.

Ha nem fognám vissza magam, akkor talán gyűlölném is, de az meg nekem nem tesz jót, így nem adom át magam az érzésnek.

2021. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen ismertek közt van, akit nagyon nem kedvelek (finoman szólva), de a "tiszta szívből gyűlölöm" pedig túlzás lenne rá.

Gimi egyik évében jött egy tanárnő, helyettesítőnek. Rögtön páros feladattal kezdtünk, aminél csakis én dolgoztam, az osztálytársam kisujját sem mozdította. Arra sem vette a fáradtságot, hogy legalább megnézze milyen lett a "közös" feladatunk. Be kellett volna mutatni, de ugye miatta nem tudtuk és még csak annyit sem tett, hogy elnézést kért, vagy beszélt volna a tanárral. Ő lapított, míg én megbeszéltem a tanárral, aki vérszemet kapott. Semmi rosszat nem mondtam, az osztálytársamat sem dobtam a busz alá. Aznap amúgy csak egy páros mutatta be, de a tanár úgy kezelte, mintha csak nekünk nem lett volna kész.. Ott kezdődött a nő több hónapos ámokfutása. Állandóan engem kérdezgetett, bármit mondtam kioktatott, beszólogatott, finoman lehülyézett, üvöltött velem, megalázott, és olyanokért cseszett le, amihez közöm sem volt és a feladatunkat majdnem 4 órán keresztül kellett bemutatni, mert valami mindig rossz volt szerinte. Szabályosan rosszul lettem, amikor arra gondoltam, hogy a következő óra vele lesz.. de végül kicsapták a nőt, mert másokkal is (csak durvábban) ugyanezt eljátszotta és neki állt feljebb természetesen.

2021. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokat az ismerőseimet szoktam megvetni, akik részben az én hátamon kapaszkodtak fel, lettek, akikké váltak, és miután vitték valamire, elfelejtették, hogy honnan indultak, elfelejtik, hogy kitől, milyen segítséget kaptak a felfelé ívelő karrierjük állomásain.
2021. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!