Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan az életetekben,...

Volt olyan az életetekben, amikor elgondolkodtatok, hogy jobb lett volna, ha meg se születtetek volna ?

Figyelt kérdés
Én egyre gyakrabban gondolom ezt.

2021. febr. 16. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Így konkrétan nem, de már kétszer fontolgattam nagyon komolyan az öngyilkosságot, amikor már ott tartottam, hogy a legbiztosabb módszereket kutattam. A második épp zajlik.
2021. febr. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azon szoktam gondolkodni, hogy bárcsak meg sem születtem volna, hanem inkább azon, hogy bárcsak máshová születtem volna. Más országba, más családba és más színvonalba. A depresszív gondolatokat így célokkal tudom összevonni, mert már látszik a 'vég', a vágyott ország és a vágyott színvonal. Így nem tud teljesen lehúzni a depresszió.

Javasolni tudom a tanulást, olvasást, nagyon el tudják terelni ezeket a rossz gondolatokat. Állítsd össze a vágyaidat, céljaidat, írd le a hozzá vezető utat is, ha kell, akkor minden történjen tervszerűen, így nem marad időd az önsajnálatra.

2021. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mostanában sajnos majdnem minden nap vannak ilyen gondolataim.
2021. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szunyo37 ***** válasza:
59%
Szerintem mindenkinek megfordúlt már a fejében. Bizonyos élethelyzetekben tuti. Ezt nem mi töndjük el, hogy mikor hová születünk.Nem vagyok vallásos, de az én képzeletem szerint a születéskor is várnak minket(szülők), és a halálunkkor is. Hiszek a lélek létezésében, ami az élőlények láthatatlan, megfoghatatlan, és gyógyithatatlan szerve. Nagyon keveset tudunk még önmagunkról, és a vlágunkról. Mainapig az emberi agyat se tudták teljesen felfedni. Tehát, amior megszületünk, az jó, de nem tudod még az életutad. Meghalni rossz, de csak reménykedhetünk hogy valami fenmarad belölűnk (LÉLEK). Ezért szertnék majd ujraszületni.
2021. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen érzés mindenkinek az életében előfordul. Ha nem, akkor annyira óvatosan él, hogy nem is éli, csak túléli az életet.
2021. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem olyan gondolatok kísértenek, hogy bár meg se születtem volna, hanem hogy bár meghalhatnék. Bár baleset érne. Bár halálos beteg lennék stb. Szívesen odaadnám az életemet annak, aki élni szeretne de már nem fog sokáig...
2021. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is mindennap ezt érzem.
2022. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!