Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telt az idei valentin-nap...

Hogy telt az idei valentin-napotok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint az év többi napja, - mert ez sem különlegesebb nap a többinél csak azért, mert valamelyik hülye kitalálta, hogy ezen a napon a párkapcsolatban élőket próbálják megsarcolni "kereskedőként".
2021. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11#+ Ha én úgy érzem, hogy kedveskedni akarok a feleségemnek, akkor nem várok semmilyen "különleges" napra, hanem bemegyek az első olyan helyre, ahol megvásárolható az, amivel örömet szeretnék neki okozni és megveszem, aztán ennyi. Nem várom meg a "nagy napot", - amikor ötször annyiért kapom meg hajszálra pontosan ugyanazt!
2021. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Pohárba :D
2021. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez jó XD
2021. febr. 17. 18:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan magányosan, mint az év többi napján. Bedandót írtam, meg Netflixen néztem sorozatot. Az egyetlen érdekesség, hogy megleptem magam egy szív alakú dobozos konyakmeggyel, és egy délután alatt megettem.
2021. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
😆😆😆A szobámban ültem és gondolkoztam hogy mért vagyok ilyen szerencsétlen és pancser...
2021. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előtte egy nappal kiderült hogy megcsalt a baratom. Mondhatom marha jól..
2021. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!