Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ,,Kicsikèt" Padlón vagyok!Mit...

,,Kicsikèt" Padlón vagyok!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon rosszul nèzek ki ès nem is vagyok valami nagy arc így nem sok barátom van!Nem sokat beszèlek ès sok bántást kapok... nem nagyon merek ismerkedni csak ülők ès várok...Nem szeretek egyedül lenni de egyedül vagyok mert lassan mindenki elmegy mellőlem!A szemèlyisègem is kicsit fura!...Nem merek sehova menni mert nem tudom mit gondolnának ès szerintem a mèg meglèvő barátaim is szègyelnènek mit tudnèk csinálni?
2021. febr. 17. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az a véleményem, hogy egy csúnya ember is nézhet ki jól.

Csupán átkell alakitani magát. Lehet azt hiszed az a haj stílus ami neked van a legjobb ami lehet, pedig nem! Egy jó fodrász csodákra képes. Sok arckrém van ami a bőrödet is javíthatja hiába nem vagy lány. Egy jó stílus is erős benyomást kelthet. Tehát szerintem egy átlagos szintre simán feltudnád tornázni magad, és akkor az önbizalmad is erősen felugrana. Ehhez csak te kellesz meg egy kis pénz. Nem egy embernek segítettem ezekbe és volt amelyik egy ilyen "átalakulás után" olyan önbizalomra tett szert, hogy még ő szólogatott be xD


Néz bele a tükörbe és gondolkodj. Mi az amitől jobb lehetsz? Persze mindenki úgy jó ahogy van meg minden..... DE! Ha te jobb szeretnél lenni akkor megteheted.

2021. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt csináld amitől jól érzed magad.


Ha otthon szeretsz ülni hát ülj és olvasgass pl.


Aztán ha úgy érzed más már az igényed akkor hajrá, valósitsd meg.

2021. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézd meg a sikerre hangolva című youtube csatornát. Rengeteg hasznos dolgot találhatsz a videóiban. Kitér az ismerkedésre csajozásra, barátkozásra, hogyan nézz ki jobban, hogyan legyen önbizalmad stb. Nekem sokat segített volna pár éve :D
2021. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked annyi bajod van csak,hogy saját magadra úgy tekintesz,mint egy vesztesre.

A szuper külső hiányában még lehetsz jó ember,jó barát,jó társaság.

Nyilván aki mutatós, annak kevesebbet kell eleinte beletenni pl egy ismerkedésbe, mert külsőleg megnyerő.

De hosszú távon nem lehet "megélni" csak a jó külsővel.

Rengeteg átlagos,vagy nem előnyös külsejű ember sikeres az élet bármely területén.

Azért, mert van önbizalmuk.

Azt,hogy ezt miből, hogyan éred el, magadnak kell eldönteni.

Van akinek a magas képzettség van akinek a kigyúrt test vagy egy jó kocsi...

De legtöbb ember csak megpróbálja úgy élni az életet,hogy öröme legyen benne.

Találj magadnak hasznos elfoglaltságot, keresd a társaságot,ne azon agyalj,hogy mások szépnek vagy rondának látnak e!

Szerezz élményeket, próbálj sikeres lenni valamiben!

2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!