Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nőkkel jópofizni...

Fiatal nőkkel jópofizni idősebb férfiaknak miért nem ciki?

Figyelt kérdés

Szóval úgy csinálnak mintha flörtölnének, de mégsem, de azért megjegyzéseket tesznek szexuális dolgokra, az még gusztustalanabb amikor ezt csoportosan csinálják ezek a pasik.


Ők miért nem látják hogy ez mennyire kellemetlen és nem illő, más szégyenli magát helyettük.



2021. febr. 17. 12:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4%

Ha nem, hát nem. Nekem mindegy, akkor majd megtalál a következő képmutató, savanyú suna. De majd szólunk egymásnak, hogy csak a helyes srácok füttyentsenek, különben mehetünk segélyért!

Na megyek a Cavintonért, mert elfejeltem, kinek szóltam már be a szexista számmal. Csak ki ne töröljék innen is, azt nem bírnám elviselni!

2021. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

3


Számos nő elmondja, hogy nem vicces, nem is vesszük flörtnek.

A bajba kerülést arra értem, hogy még senki nem b-szta őket orrba vagy állította le őet erélyesen.


Nem tudom, én huszonévesen nem vágyom idősebb férfiak bókjára, de tizenévesen is tudtam volna élni a felnőtt emberek megjegyzése nélkül... De biztos én vagyok a b-szatlanpicsa gondolom.


Nem értem, a férfiak hisztiznek, hogy nincs jó humorérzékű nő és az ő humorérzékük a nők zaklatásából meg a hozzájuk intézett szexuális megjegyzésekben meg a rasszista vagy homofób viccekben ki is merül. Lol? Bunkó parasztnak lenni nemvicces, max egymás között hasonló színvonalon.

2021. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pasiknál ez nem korfüggő....
2021. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2%

Ez az, állj ki magadért! Ne hagyd, hogy kedvesek legyenek veled.


Lassan már hozzátok se lehet szólni, mert megsértődtök.

Édes Istenem, sok szerencsétlen :D


Micsoda bántalmazás folyik itt, hogy valaki viccelődik kicsit. Na látod, ezért bántják meg egymást az emberek, mert mindentől besértődnek, és úgy érzik "ki kell állniuk magukért". De pont ezzel teszel rosszat. Nem kell olyan merevnek lenni és ellenállni mindennek, legyél kicsit lazább. Viccelődj vissza ahelyett, hogy agyonmérgelődöd magad. Inkább örülnöd kéne, hogy jó a hangulat.

2021. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Itt csak egy szerencsétlen van...
2021. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

"Inkább örülnöd kéne, hogy jó a hangulat"


Pont ez az, elrontja a hangulatot a kangörcsös megjegyzéseivel.

2021. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Fogorvosnál ültem a székben múltkor, dokinő 30-nál nem több, asszisztens 20-on éves. Pont arról beszélgettek, hogy a fiatal fogtechnikus milyen ósdi faviccet mondott, és a doktornő mondta, hogy ilyet 50-es, 60-as bácsik szoktak fiatal lányoknak mondani. A asszisztenssel nevettünk, hogy pontosan tudjuk, milyen viccekről van szó.
2021. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
18. Jól van papi, kapj be egy xanaxot, mert még szélütést kapsz a fröcsögésben.
2021. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

18-as válasza közben szinte érzem a nyálat, ahogy fröcsög, meg azt a hagymás nagypapa szájszagot.


"HÁT MI AZ, HOGY MÁR NEM ZAKLATHATOK MÁSOKAT, HÖÖÖ!?"

2021. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

20. Utána meg a bridzs klubban: ezek a mai jányok senkit sem tisztelnek.

Mindeközben: a mai lányoknak undorító megjegyzéseket tesz.


Ja, csak annyit még mindenkinek, aki szerint ez cuki:

A kolléganőm elég csinos csaj, konkrétan majdnem kettéhánytuk az asztalt múltkor, mert egy csapat idős, tiszteletreméltó férfiember félsüketen azt tárgyalta, hogy raknák meg.

Mert megtehetik ugyebár, mi meg csak hallgassuk. :)

2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!