Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van hogy némelyik nőnek...

Mitől van hogy némelyik nőnek alapból sötét a szemhéja meg a szeme alatt is? Mintha sminkelve lenne körbe barnára de nincs.

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Meg folsav-vashiàny.
2021. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem attól hogy a palija összeverte. A barátnőm szemhéja is lila szokott lenni, mikor összebalhézik a párjával. Aztán kisminkeli a másikat is lila festékkel, azt hiszi úgy nem látszik.
2021. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos drogozik az összes.
2021. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Genetika. Nálunk a családban fut, nagyanyámtól örököltem.Ezért nem áll jól az erős smink sem, olyan, mintha bemostak volna egyet.
2021. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyuk azt hozza, hogy meg ferfinak. Meg sajnos gyerekeknek is. Azert a tul vekony bor mellett hianybetegseg es veseproblema is szokott lenni.
2021. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem betegség mert mostanában figyelem elég sok az ilyen szem. Inkább a fekete szeműek körében. Ez náluk genetika?
2021. febr. 18. 05:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én szemem barna, a nagymamámé szürkés kék és tőle örököltem. Egyszerűen vékonyabb a bőr a szem alatt. Veseprobléma nincs a családban, sötét karikák a szemek alatt viszont vannak. Ja, és férfiaknál is van ilyen, de ott ritkább,nekik vastagabb a bőrük ugyanis.
2021. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legalább tudom hogy ki a c. származású. Ha másról nem is.
2021. febr. 19. 06:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a cigánysághoz. Az én nagymamám nemesi családból származik, és náluk mindenki kék szemű is.
2021. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!