Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Fellépek facebookra/instára fullig van posztolva gyerekekkel (én amúgy nem szeretem a gyerekeket), szóval lassan hányingert kapok már tőlük.


Mostanában kezd ez nagyon elterjedni azt vettem észre, és minek fényképezi le az összes nő azt a gyomorforgató hasát "életem legboldogabb perce" címmel? Komolyan nem értem mi olyan nagyon boldog ebben az egészben, és mintha valami versenyt kéne megnyerni, annyira szaporodnak.


Csak szerintem versenyeznek egymással a nők? 29f



#Gyerekvállalás,verseny
2021. febr. 17. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak szerinted.
2021. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem versenyeznek, hanem az állam pénzzel támogatja a gyerekvállalókat..
2021. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kompetitív nevelés miatt van, vagyis az én gyerekem jobb, mint a tiéd.

Nem néztél még gyerekneveléssel kapcsolatos csoportokba. Valakinek mindig előbb lesz szobatiszta a gyereke, előbb kezd járni, előbb tanul meg olvasni félévesen (persze).

Ha valakinek baja van, szinte hallod a megkönnyebbült sóhajokat: "az enyém nem ilyen hálistennek!"

Ezen kívül az anyák otthon vannak a négy fal között a gyerekkel, persze, hogy idővel rákattannak a fácséra és az anyaoldalakra.

Két fotó közben pedig ott sír a háttérben a gyerek, mert éhes. Anya nem ér rá, fész van, épp egy másik anyát oszt.

2021. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Anyámék 7-es voltak testvérek, nagyanyámék 10-en.

S azért nem fényképezték magukat orrba-szájba, mert akkor nem volt olyan egyszerű. Még az én gyerekkori képeim is úgy lettek, hogy el kellett vinni a "filmet" a városba, s ott kinyomtatták a fényképeket. És míg ez nem lett kész, meg se tudtad nézni hogy miket fényképeztél.

2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Valójában egyre kevesebb gyerek születik. El vagy tájolódva, kérdező.
2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

már megint kezded...

évezredek óta nem megy ki a divatból! és sajnos a te anyád is divatőrült volt 😒

2021. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
CSOK
2021. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

3/6


Látok benne relációt!

Amúgy igen elméletben kevesebb gyerek születik mindenhol az van írva, de mégis tele van k...a a facebookom, lehet azért mert 1500 ismerősöm van de nem hinném.

2021. febr. 17. 20:27
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb embert a saját korosztályukból ismerik általában az emberek. Feltételezem, hogy olyan korban vagy, amikor a hozzád hasonló korúak családot alapítanak. Ezért találkozol ennyi ilyennel. Én most végeztem a gimit, érdekes, egy ismerősöm se alapít épp családot.

Feltételezem, hogy sokan tőled is azt várják el, hogy alapíts családot, ezért jobban frusztrál a dolog. Érthető.

Nem divat lett. Ez fajfenntartó ösztön. Még jó, hogy születnek gyerekek.

2021. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Más kérdés hogy szerencsétlen kisgyereket miért kell kiposztolni

(9-es voltam)

2021. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!