Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom hogy lelki...

Honnan tudhatom hogy lelki sérült vagyok ?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom hogy valami baj van?
2021. febr. 17. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Munkahelyen az értékelőlapon feltüntetik.
2021. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sok mindenről van itt szó, sőt a legtöbb ember a mai világban már valamilyen formában sérült lelkileg.


Gondolom még nem fájt a lelked annyira, hogy azt mond "na én lelki sérült" lettem. Én már sajnos jártam így...

2021. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kár tagadnom, tudom hogy az vagyok sajnos. Csak nem tudom megfogalmazni hogy pontosan miért. Jó 1-2 szóban igen, de ennél több kéne. És ami fontosabb, hogy javítsak rajta?
2021. febr. 17. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbáld elfogadni (úgysem megy hamar).

Én tőlem sem kérdezte senki, hogy akarok e lelkinyomorék lenni senki :D


Szépen lassan "begyógyultak" a hegek, de nyoma az mindig is marad...nekem például az önbizalmam egy hulladék azóta amióta összetörtem.


Szépen lassan azért helyre jönnek a dolgok, de erőltesd magad...sajnos amit meg kell élni azt meg kell! :/

2021. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

megélem elég rendesen:c xD

Köszönöm a válaszokat.

2021. febr. 17. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a mindennapi teendők elvégzése, amin egy egészseges valaki könnyebben vagy nehezebben túlvan, az neked gondot okoz lelkiekben. És nem azért vagy rosszul mert nem megy (oké következmény ez is), hanem azért nem megy, mert rosszul vagy.

De szerintem lehet azt érezni, ha baj van.

2021. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyeld ha már nagyon nem bírod szerintem menj el egy pszichológushoz.

Max felír valami szaros nyugtatót vagy nem tudom, amitől kicsit el lazulsz lehet csak a stressz csinált ki, vagy ha nem vagy még olyan szinten hogy ez kelljen, akkor szavakkal is tud segíteni.


Én például mindennap beveszek 1 db xanaxot azóta nincsenek úgymond lelki bajaim.

2021. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem ennyire vészes
2021. febr. 17. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ezen a bolygón élsz. Ide csak extrém esetek kerülnek. Ez a bolygó egy spirituális pszichiátria.
2021. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!