Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írsz naplót? Mit írsz bele,...

Írsz naplót? Mit írsz bele, hogyan használod?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem. Tinikoromban vezettem a szokásos apró-cseprő ügyeket: melyik fiú tetszik, milyen volt a kirándulás a hétvégén stb.
2021. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam vele, de nem ment. Nem lehet tudni, hogy utólag melyik pillanat lesz értékes. Na meg kinek van ideje és energiája minden nap annyi időt naplóírással tölteni, amennyivel el tud mondani mindent? Ráadásul nem írok jól. Fáj visszaolvasni a régi naplópróbálkozásaimat.

Minden elismerésem azoké, akik tudnak, irigylem őket.

2021. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általános elejétől gimi elejéig/általános végig vezettem naplót. Eleinte elég összevisszaság jellemezte az egészet, de felsőben már taktikát váltottam. Színkódolva írtam, mindegyik hangulathoz (ami rám általában jellemző volt) társítottam egy színt. A hangulathoz illő színnel írtam az aznapi bejegyzést, felsőben elég részletesen. Aranyköpéseket is gyűjtöttem, rajzolgatni is próbáltam, de volt benne minden. Általában élménybeszámolók (akkoriban nagyon sokat kirándultunk és volt kutyánk is), sulis történések/drámák.

Nagyjából naponta írogattam bele, végül fogyott az időm/másra kellett csoportosítanom, így sajnos abbamaradt. Néha kicsit sajnálom, mert a gimi jóval mozgalmasabbra sikeredett, mint az általános összes éve egybe véve :D Nagyjából 10 naplót sikerült teleírnom azon évek alatt, és a mai napig megvannak.

Viszont sokat gondolkodom azon, hogy lehet, hogy újra nekilátok és írni kezdem, sok dolog is történik velem, nem mindig a jobbik fajtából és néha jól esne kicsit panaszkodnom :D

20/L

2021. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párszor próbálkoztam, leginkább azokat a dolgokat leírni, amik nyomasztanak, zavarnak stb. Mert állítólag ez segít feldolgozni, megérteni, megoldást találni.

Ez volt az eddigi legnagyobb baromság, amit ilyen témában hallottam, szóval hagytam a francba az egészet.

2021. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55 éves nő vagyok. 30 évesen kerültem egy teljesen új élethelyzetbe. Párom városába költöztem, ahol senkit nem ismertem. Ekkor kezdtem el naplót vezetni. Nem volt ez tudatos. Először inkább olyan tények leírása. Pl. x munkahelyen elkezdtem dolgozni. Aztán az évek alatt egyre személyesebb lett, ma már az érzéseimet is leírom egy-egy történés mellé. Ma már egy igazi kisregény.Havonta kb. szokom elővenni akkor leírom ha van mit és kommentelem. Úgy is szoktam, hogy pl. 2020. Nyár: és amit fontosnak éreztem, éltem meg az adott időszakból. Érdekes visszaolvasni. Ma már azt életem része.
2021. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!