Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a Gyakorin van ennyi...

Csak a Gyakorin van ennyi rosszindulatú, gonosz ember, vagy a való életben is ez van ?

Figyelt kérdés

Szörnyű, mi megy ezen az oldalon, pár napja egy kommentelő ordenáré, minősíthetetlen stílusban kezdte trágár szavakkal szidni a nőket.


Ma pedig egy kérdező kezdett el kötözködni és mindenkit elküldött az anyjába, szintén ordenáré módon, trágár szavakkal. Ez már a sokadik ilyen eset és teljesen elveszítem a reménységem az emberiségben.



2021. febr. 17. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a való életben is. Magyarorszagon rengeteg a rosszindulatú ember...
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A való életben egy fokkal szerintem visszafogottabbak az emberek (vagy legalábbis egy részük), mert ha ott ugyebár jelenetet rendeznek, akkor ahhoz kapcsolódni fog a nevük, az arcuk, az egész személyük, itt viszont anonim, névtelen valakikként könyebben eleresztik a gyeplőt.
2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Valamelyik országban levágják a nők emlőit, hogy ne tudják szoptatni a kis gyereküket és hogy meghalljanak.


Valamelyik országban a nők nemiszervével csinálnak valamit, hogy szexelni se tudjanak.

Naponta adnak el tini lányokat k--nak.


Nálunk csak a nőket hátrányosan különböztetik meg max, amihez sajnos eléggé rászolgáltak, és a normális nők szívják meg a levét.


Szóval a világ sokkal keményebb, mint amit interneten látni.

2021. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De tényleg, néhányan olyan stílust engednek meg maguknak, ami valami elképesztő... És nagyon rondán beszélnek. Mintha nem is emberek lennének. Az elmúlt napokban több ilyet is tapasztaltam Gyakorin..


Anonim módon fröcsögnek, meg elküldik a másikat az anyjába. Úgy, hogy nem is ismer. Ez elég szörnyű.

2021. febr. 17. 22:15
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked ez az oldal egyenlő az egész emberiséggel, akkor te se vagy teljesen komplett, már bocs.
2021. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éve gyakorizok, eddig nekem is kb minden kérdésemnél akadt 1-2 ember aki belém kötött.
2021. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5: Én nem írtam ilyet.
2021. febr. 17. 22:16
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
A valo életben mindenki jo és szép! De itt a GYK-n mindenki gonosz. Én vagyok a fögonosz. No meg te!!!!
2021. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Számomra teljességgel felfoghatatlan egyesek viselkedése és annyira kíváncsi lennék, pontosan mi játszódik le egy olyan ember fejében, aki fröcsögve veri a billentyűzetet..
2021. febr. 17. 22:20
 10/24 A kérdező kommentje:
Sokszor a Mónika-show színvonalával vetekszik...
2021. febr. 17. 22:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!