Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit fognak gondolni a lányok,...

Mit fognak gondolni a lányok, ha 20+ évesen szűz leszek és soha nem volt még párkapcsolatom úgy, hogy amúgy vonzó vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19 éves fiú vagyok, és világ életemben túlsúlyos voltam, kb. 25 kg súlyfeleslegem lehet most. Valószínűleg ez lehet az oka annak, hogy még egész életemben nem volt se párkapcsolatom és semmi ehhez kapcsolódó dolog, (csók, szex stb) mikor a legtöbb ismerősöm már több éve túl van ezeken. Nyilván lehetne így is párkapcsolatom, de a túlsúlyom már eléggé kihatott a mentális egészségemre is, alig van önbizalmam, nem merek kezdeményezni, ha megtetszik egy lány akkor is úgy vagyok vele, hogy "miért pont én kellenék neki elhízottan, mikor annyi sportos fiú van", és ezért inkább nem próbálkozok. Tehát ez így az oka annak, hogy még soha semmi ilyenben nem volt részem.

Viszont erre a sportban látom a lehetséges megoldást, pár hónapja életmódot váltottam, elkezdtem aktívan sportolni és egészségesen élni. Pár ismerősöm mondta, hogy ha lefogynék/edzenék akkor egész jól néznék ki, mert amúgy az arcom nem néz ki rosszul, meg a genetikám is olyan hogy egy egész jó formát el tudnék érni. Ettől valószínűleg visszajönne az önbizalmam (már ez alatt a pár hónap alatt is javult egy kicsit, pedig még alig látok változást), és akkor már ténylegesen mernék lányoknál próbálkozni. Viszont a lányok hogyan állnának hozzám, ha megtudnák, hogy még soha nem volt annyi idősen kapcsolatom, meg ilyesmi?


2021. febr. 18. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldogan
2021. febr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fiatal vagy még. nem kell mindent elhinni amit a barátaid mondanak. sok férfi csak a 20-as évei elején kezd bele a nemi életbe.

A nőnél meg pozitív, ha nincsenek zavaró exek és nincsenek nemi betegségek.

2021. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Valoszínüleg nem a súlyfelesleged a baj. Inkábbfélénk lehetsz.

Én 30 éves nő vagyok és közel 90kg. 16 éves koromban lett egy barátom akivel 8 évig voktam.

Azután 2 évig szingli voltam, de szexkapcsokatok voltak közben.

A jelenlegi párom pedig kifejezetten izmos, jó testű pasi aki rendszeresen jár edzőterembe, mégis szereti a testem úgy ahogy van.

Az hogy ki hogy fog hozzá állni az majd kiderül. Biztos lesz ilyen is meg olyan is

2021. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én jelenleg 26 éves vagyok, világ életemben sportoltam, és minden mellébeszélés nélkül tényleg nem vagyok csúnya, mégsem volt párkapcsolatom 23 éves koromig, egy sem, és semmi más. Beszélgetni kb 4-5 fiúval beszélgettem egész életemben,nem többel, de velük sem volt semmi. 23 éves korom óta boldog párkapcsolatban élek. Legtöbb lány 15-16 évesen kezd párkapcsolatba (szerintem). A párom mégsem ítélt el, sőt büszke volt rám. Hidd el, ez fordítva is így van.😊

26/N

2021. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez már betegség..hidd el tapasztalatból mondom..

Nincs semmi probléma veled! Csak annyi a gond hogy önértékelési problémáid vannak.. és ez felülmúlja a valóságot..

Ha gondolod írj..ha szeretnél beszélni róla ..

2021. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5, Teljesen nyilvánvaló, hogy egy kövér embernek nincs önbizalma. Az lenne abszurd, ha lenne...


A kérdésre annyit tudok mondani, hogy a lányokat egyszerűen nem érdekli. Téged se (gondolom) érdekel, ha egy lány túlsúlyos volt korábban, ha abban az adott helyzetben jól néz ki... De azért ne hozd szóba, hogy bármilyen gátlásod lenne

2021. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!