Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek mit ériznek ??

Kerjoz kérdése:

Az ilyen emberek mit ériznek ??

Figyelt kérdés
furcsa kérdés lesz! messenger uzenetnél mikor valakinek írsz valamit és o azt a választ valamilyen emottal fogja kategorizálni "reagálás", na és h ha az ilyenre egy LIKE t kapsz (felfelé mutato kezet :D) ..az valojában mit takar? ..szerintem azt h "nem nagyon érdekell de azért tud h mit is gondolok errol, ...magasról teszekrá stb.) ti szoktátok ezt használni ? ...nyilván vannak ilyenek is

2021. febr. 18. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Szerintem hasznos funkciók kerültek bele és ez az egyik. Általában akkor használom a like-ot ha egyetértek vele, továbbá akkor is amikor a beszélgetést akarom lezárni. Megvolt a záró mondat, egyet értek vele, majd legközelebb folytatjuk.
2021. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ilyen flegma lexarom jel, ok cső . Mármint az jelenti ha nekem küldi valaki és én nem is szeretem meg én is akkor küldöm hogy ok nem izgat.. meg mikor nem vagyok jóban az illetővel nekem nagyon flegma.
2021. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Én akkor szoktam Like emojit küldeni ha már tényleg nincs mit írnom de az illető még mindig próbál kisajtolni valamit a beszélgetésből. Amikor valaki nagyon akar csevegni de nincs miről és a ,,szia, hogy vagy?" a legjobb lövése az egész napi társalgásból és a többi csak kínlódás.


Jobb esetben akkor szoktam használni ha valaki átküld valamit (mondjuk egy cikket,fb receptet, egy linket egy csoportra, vagy valami eladó holmira)amiről úgy gondolja talán hasznát veszem, viszont nincs mit beszélni róla akkor dobok egy lájkot és megköszönöm.

2021. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi! a válaszokat! szerintem a mostani (amit kaptam) ..ez a =2= s lesz, kicsit flegma, nem érdekell, hagyjuk már, menj stb :D ... ak nem csak én gondolom így :)
2021. febr. 18. 04:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe:D
2021. febr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csoportos beszélgetésben a találkozó időpontját így szavazzunk meg néha. Mindenki belikeolja ami jó neki.
2021. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt jelenti, hogy "Rendben, értem amit írsz de nem tudok rá mit írni". Az, hogy flegmaság-e attól függ milyen tartalma volt az üzenetnek amire így reagált.. sokan írnak olyan baromságokat amikre nem igazán lehet mit írni.
2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
=7! igen ez is szemszog, ..ki tudja azt h a másik mire gondol? ..csak gondolhatjuk ha ismerjuk az adott személyt
2021. febr. 18. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!