Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz félcigánynak lenni?

Figyelt kérdés
Mert lehet,hogy kinézik maguk közül a cigányok is,meg a magyarok is,de lehet,hogy jó mert így ő biztosan nem rasszista és mindkét kultúrát elfogadja?

2021. febr. 18. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Miért lenne biztos hogy nem rasszista?

Egyértelműen rossz

2021. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az esetek nagy részében mindig a félvérű emberek öröklik a legjobb géneket, ami pozitívan kihat a szépségükre. Ott van például Jennifer Beals is, akinek az anyja ír volt, de az apja fekete azt hiszem. És még 50+ évesen is baromi jól néz ki, hát még a Flashdance-ben milyen jó volt! Aztán ott van Keanu Reeves is, akinek az anyja brit volt, az apja meg ázsiai származású. Ő is baromi jól néz ki, nem csoda, hogy a karaktere mindig remekül működik, bárhol is szerepeljen. Lényeg, hogy a szememben pont a félvérű emberek a legszebbek és ez alól a félcigányok se kivételek.


20/F

2021. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig roma vagyok. Fehér bőrű. Még soha semmilyen hátrány nem származott ebből. Soha senki nem nézett ki emiatt sehonnan :D Nem nagyon közeli ismerősök, el sem hiszik, hogy akár csak félig is roma lennék. De a barna bőrű testvéremet se nézik ki sehonnan se, mert bár róla nyilván elhiszik, hogy roma, de kifogástalanul viselkedik (nincs feltűnési viszketegsége, nem hangoskodik, nem arcoskodik). Nekünk még nem származott hátrányunk a származásunkból.
2021. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Félig roma vagyok, de ezt csak így leírom, mert valójában soha nem éreztem magam romának/félvérnek, pedig tartom a kapcsolatot a nagyszüleimmel akiket imádok.

Én egyszerűen soha nem foglalkoztam ezzel. Felsőfokú végzettséggel rendelkező szakápoló vagyok, van egy-két roma barátnőm-ők kolléganők is egyben.

Nagyrészt magyar barátaim vannak.

Senki sem hiszi el rólam, hogy én félvér vagyok. Mi egyszerűen tényleg nem foglalkozunk vele, ha szóba kerül simán elmondom.


Hátrányom ebből soha az életemben nem származott. Szerintem normális életet élek, mármint az értékrendemnek megfelelően. Ha valaki e-miatt hátrányba részesítene, egyszerűen nem érdekelne, de nálunk az orvosok sem tűrik meg a cigányozást (egyszer volt ilyen, hogy egy új kolléganő cigányozott, teljesen ok nélkül, ki is rúgták).


Ettől ne tartson senki. Ha szép ,neked való életet élsz, senkit nem fog érdekelni a származásod. Ha pedig valakit az érdekel, milyen a bőröd színe, azt ne vedd számításba, és kész 😉

2021. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 GretaThunberg ***** válasza:
77%
Normális emberek leszarják.
2021. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
3-as, 4-es, ha nem néztek ki romának, és semmi nem utal félig roma származásotokra, akkor az olyan, mintha nem is lennétek romák egyáltalán..
2021. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Keanu Reeves faterja hawaii:)

van bennük némi ázsiai vonal,de ők óceániai népesség.

2021. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden félvér szép, ez bárgyú sztereotípia :D Akiket felsoroltál, azok színészek, nyilván szépek, de nézd meg mennyi nem félvér szép ember van.

Csak nézzél meg egy néger-ázsiai mixet. Hááát, elég fura.

2021. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a cigányok sem néznek ki mert "félparaszt" vagy?
2021. febr. 18. 21:58
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelműen rossz. A cigány genetika enyhén szólva selejtes.
2021. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!