Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fázósságot, apróbb betegsége...

A fázósságot, apróbb betegségeket sokan mivel magyarázhatják meg maguknak hogy nem tolerálják? Mi lehet erre az indokuk? Gyakran hallom panaszkodni az ismerősöket hogy xy elviselhetetlen mert túlságosan beöltözik.

Figyelt kérdés
Vagy egy pasi elvált és az volt a fő gondja hogy a párja nyáron allergiás és zsebkendők voltak mindenhol, meg különben is hogy nézett ki a feje úgy. Nekem is volt gondom néha abból hogy ezzel szivattak. Volt hogy egy pasi odáig volt egy nőért, de egyszer megjelent kicsit betegen, 3 pulcsiban és sálban, és akkor a pasi le se szrta a csajt. Sőt nekünk szidta hogy milyen ízléstelenül öltözik. Majd amikor meggyógyult és megjelent szépen, újból csorgott a nyála. Vagy volt hogy kint ültek a tábortűznél néhányan, és akik bent maradtak azokat beszélték ki, hogy kihúzzák magukat a társaságból. Közben csak annyi volt hogy lehűlt az idő kint és bementek. Ez miért akkora probléma sok embernek?

2021. febr. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek ösztönlények - nekik fontosabb, hogy az ő szemük elé kellemes látvány táruljon, mint a másik egészsége. Inkább kapjon tüdőgyulladást, de ő lássa a nőjének a segge vonalát...
2021. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy véglény mondja ki az első dolgot ami eszébe jut.

de az legalább annyira fura,hogy te miért törődsz ezekkel a véglényekkel?


ahogy én észrevettem ez a típus hangoskodik mert figyelemre vágyik,folyamatosan pletykál,de mivel gyáva kutyák csak akkor,ha a kipletykált nincsen jelen.

és amikor túlzásba viszik a bizalmaskodást és kapnak 1et,akkor jobban meghunyászkodnak mint egy felrúgott kóbor kutya.

ha társaságba kerül be 1 ilyen én a lefenyítése után kitúrom.

nincs helye köztünk ilyennek.

se én,se a barátaim nem szólunk bele egymás dolgába.

főleg nem nyilvánosan.

az meg hogy otthon megbeszéli vki a nőjével,hogy hülyeséget csinál a haver meg egészen más dolog,az nem nyilvános pletykálkodás.

2021. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a zavaró, ha valaki percenként nyafog, hogy hideg van, fázik, stb. mindig tekintettel kell lenni az ilyen olyan érzékenységére, különben hisztizik mint egy kisgyerek (nem allergiára gondolok). Ha megtartja magának és felöltözik, de engem nem idegesít a nyűgjével, akkor semmi gondom vele.
2021. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as, valószínű neked sokkal több a nyűgöd, csak azt nem veszed észre :D Legalábbis ezt figyeltem meg az ilyeneknél. Kiragadnak egyet a másik tulajdonságai közül (pl önhibáján kívül az átlagnál pobban fázik, mert esetleg alacsony a vérnyomása, vagy vizes a cipője, vagy épp most lábadozik egy betegségből) és ezen keresztül akarnak fölé kerekedni. Közbe az hogy ő késik, visítozik mert fáj a segge a bicikliülésen, és hasonlók, valahogy elsikkadnak.

Az meg hogy téged ne idegesítsen hogy gondoltad a gyakorlatban? Mert nyilván nem fog felhívni random hogy képzeld de rossz fázok szomjas vagyok, de ha ott vagytok ketten, csak szól neked hogy hová indul (melegedni, vagy ruháért inni stb). Ha valaki ilyenen berág az konkrétan idegbeteg.

2021. febr. 18. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú akor te is ilyen nyafi lehetsz. Nem, én egy stramm nő vagyok, és jól bírom a megpróbáltatásokat. Többször volt szerencsém utazni ilyen nyafi nőkkel, akiket folyamatosan pátyolgatni kellett mert mindig volt valami bajuk. Nem lehetett jól érezni magamat, mert a másik felnőtt embert kellett gondozni folyton, mint valami csecsemőt (és nem, nem délkelet-ázsiában utaztunk, csak simán Európában).

Nem akartam senki fölé kerekedni, csak szerettem volna jól érezni magam az utazáson, és nem mindig a hisztériát hallgatni éppen az adódó "problémák" miatt.

2021. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő, te vagy nyafi nő valószínűleg, idegi alapon megy ez nálad, ha valaki más beszél és nem te, ráadásul egy saját magával kapcsolatos dologról, és nem RÓLAD, akkor rogtön nyafizol, hogy brühühü ez az én utazásom ti tűnjetek el innen :)... Oké, szuper hogy az őseid szibériából jöttek, bírod a vodkát meg minden, de van aki mondjuk fázós, bocsi Másenyka.
2021. febr. 18. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Te kérdezed hogy mit gondol az, akit zavar masok véget nem érő picsogása. Erre mikor megmondom, belémkötsz, kitalált dolgokkal vádaskodsz, projektálsz. Nem lehet könnyű melletted az élet. Én az ilyen nyamvadt hisztis alakokat mindig kiiktatom, veled is ezt teszem ;)
2021. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te vagy hisztis, mert nincsenek olyan barátaid akikkel el tudsz menni utazni úgy hogy jól érezd magad. Talán jobban meg kellene válogatnod az útitársaidat és nem azon hisztizni hogy sajnos csak ezeket találtad, és miattuk most füldugót kell betenned az érzékeny füledbe. Mert zavar ha épp meg akar fagyni, vagy nem tudom mi baja volt 5 percenként lehet komoly beteg volt lehet hogy csak téged idegesített nem tudhatjuk. De a problémád a neked nem megfelelő útitárs. De mondjuk normális ember először elmélázik azon, hogy tényleg van e baja a másiknak.
2021. febr. 19. 00:07
 9/9 A kérdező kommentje:

kérdésem:"A fázósságot, apróbb betegségeket sokan mivel magyarázhatják meg maguknak hogy nem tolerálják?"


a te értelmezésed:"masok véget nem érő picsogása"


Hát ja, itt nem lesz egyetértés.

2021. febr. 19. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!