Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat manapság hogy a...

Miért divat manapság hogy a csajok kvázi letagadják a pasijukat a közösségi oldalakon, hogy így több idegen férfi matyizzon rájuk?

Figyelt kérdés

Ismerösi körömben is több ilyen van. Olyan rossz dumákat találnak ki a csajok hogy “megbeszéltük hogy nen teszünk ki közös képet mert nem erröl szólnak az oldalaink”? Szólnak? Mi ez forgatókönyv? Aztán a lúzer pasik meg bólogatnak is egyetértöen! Hát nem csodálom, hogy idegen férfiaknak mutogatják magukat a nöik mint a piacon.

Egyik nöt elhívtam randira, hónapok óta ismerem (nekem párom volt akkor). Mire kinyögte, hogy neki komoly pasija van! Azt hittem kifogás, meg is mondtam hogy az igazat szeretem hallani. Mire megmutatta a képeit a telefonon, hogy mindenhol ahol az instán egyedül volt a képeken, ott a pasijával volt valójában! Évekkel visszamenöleg és élö szóban se említette hogy ö vele menne valahova. Mindig azzal jött “megyek ... voltam ... “ Tényleg semmi nem utalt rá. Állításuk szerint úgy kevesebb like jönne és nem lenne lehetöségük együttmüködést kapni reklámozóktól. Mik ezek fiúzenekarok hogy a rajongók elöl el kell titkolni a párjukat? Vagy 10-12 ilyen csajt ismerek jobban.


2021. febr. 19. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez divat? :O Huszonéves lány vagyok, de egy ilyen sincs a környezetemben. Gimiben láttam ilyet utoljára tíz évvel ezelőtt, csak akkor még nem insta volt, csak facebook. Aki ilyet csinál, az egész biztosan nem szereti a párját. Mondjuk a srác is idióta, ha hagyja, hogy a párja, aki állítólag szereti, így viselkedjen vele. 27/L
2021. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott a válasz a végén, azért csinálják, hogy jobban keressenek a képeikkel.

Ehhez nem kell túl sokat gondolkodni.

2021. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez számomra is idegen. De elhiszem, hogy léteznek ilyen lányok. Hát, mindenesetre elég gusztustalan :)
2021. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a páromnak és nekem sincs kint közös kép csak sztoriban (neki abba 1x volt). Vagyis nekem úgy van kint egy augusztusi kép vele, hogy még a legjobb barátnőm meg neki a párja van rajta mert bulizni voltunk:D Megbeszéltük, hogy nem fogjuk kiposztolni úgy a magánéletünket:D Persze majd valamikor ha jobb idő lesz biztos rakok ki valamilyen közös képet. Engem meg rohadtul nem érdekel, hogy kinek tetszik majd az a kép meg kinek nem. A lényeg hogy számomra fontos

Ez a kevés like jön és kevesebb együttműködő partner is fszság amit mondott az ismerősöd. Nekem is vannak folyamatosan együttműködéseim instán és megjelölöm a párom a képeimen ahol együtt voltunk:D Néha nem is értem az embereket... Miért nem tudnak hűnek lenni magukhoz és egy totál más képet állítanak fel magukról a neten:/

2021. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj az influencer marketingel, lenyegeben a szemelyisegedet/maganeletered is eladod reklam feluletnek.

Es egyre tobb fiatal akar ebbol penzt csinalni, nem is csodalom mert ha befutsz akkor hihetetlen nagy penzt kereshetsz, de valahol nem eheszseges dolog ez.

2021. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz influenszerkedni akar és ott nem mindig előny, ha bakja van az embernek még hát ugye mi a célközönség... Mondjuk abszolút letagadni, meg nem beszélni róla, azt nem is értem...

A másik véglet se jobb, amikor közös profilt csinálnak és a másiknak nincs virtuális magánélete. Volt egy csoporttársunk az egyetemen, nagyon jó fej srác, a barátikörünk tagja volt, múltkor akartunk csinálni egy találkozót és neki csak közös elérhetősége van a nőjével. Írtunk egy szép üzenetet, hogy meghívjuk őt és a barátnőjét is egy összejövetelre, aztán a csaj habzó szájjal válaszolt, hogy mit akarunk az ő párjától.

2021. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sacc semmilyen kéo nincs kint facebookon, eddigi barátnőim sem posztolgattak.


És ismerettségi körben is azt látom, hogy alig posztol bárki személyeset. Ez a dolog már lecsengett, amikor még új volt a közönségi oldal dolog. És ahogy egyre jobban kiderült, hogy mekkora suttyók ezek a cégek az adatokkal is alátett a posztolási vágynak. De nem csak ez, eleve valahogy kiderült, hogy a végén nem nagyon ad semmit ha kirakja valaki az életét. Legalábbis én ezt látom.


És igen a kivétel aki önmarketingre nyomja. Ha ebből él akkor érthető.

2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi koze ennek az influencerkedeshez?

Persze, biztos vannak olyanok, akik a fent emlitett okokbol nem tesznek ki kepet a parjukkal, de en pl, soha eletemben nem tettem ki romantikazos, debil kepet.

Ennek semmi koze ahoz, hogy szeretem a parom vagy nem.. egyszeruen a maganelet az maganelet.

2021. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mostanában a lányok a népszerűségre hajtanak. Minél több követőd van, annál több emberhez jut el az egyik képed, videód. amúgy én is lány vagyok, de nem értem. Ha egy mai lány(tisztelet a kivételnek) nem szereti a pasiját, akkor megcsalja és kihasználja. Ha én már nem szeretném a pasimat akkor egyszerűen megmondom, hogy ez már nem megy.
2021. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!