Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedik egy királynő...

Hogyan viselkedik egy királynő? Tudtok filmet ami bemutatja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A korona, netflixes sorozat
2021. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A koronát én is ajánlom, érdekes az is, ahogy bemutatja II. Erzsébet jellemének az átalakulását.
2021. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire hiteles. A Királyi család eléggé lehúzta.
2021. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Igen, olvastam én is. Nem történelmi, hanem fikció sorozat, vannak kitalált részek bőven benne, gondolom az izgalmat fokozni, a nézettséget meg növelni kell, de azt a részt szépen bemutatja, hogy alakul át egy uralkodó az évek alatt.
2021. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor nem a valós II. Erzsébet átalakulása a lényeg, hanem a sorozatban való átalakulása.
2021. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy ebben "csalnának", vagyis nekem valahogy evidens, hogy ha az ember hatalmat kap, akkor valamilyen szinten megváltozik, illetve rengeteg olyan döntést kell meghozni, hogy szinte elvárás hideg fejjel hozzáállni, egy idő után az ember ezt a viselkedést "magáévá teszi". Ettől függetlenül 100% biztosra nem vehetjük, hogy az ő esetében így volt-e, de talán annyira nem is számít.
2021. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy jó vastag könyv van a viselkedési szabályokról, amúgy országonként változik.


Valahol természetesebben viselkednek, valahol szigorú szabályokat és napirendet követnek.


Van hogy a találkozók előtt akit látogatnak küldenek neki egy jó vastag könyvet szabályokkal mit tehet és mit nem. Megszólítani sem szólíthatják meg, csak ha a királyi család megszólítja őket, érinteni is csak egy speciális kézfogással lehet.


Szóval nem leány álom a szigorú királyi családban élők sorsa.


De vannak ahol tényleg természetesebbek, nem minden királyi család ilyen szabályokat követ.

2021. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!