Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 eves korodra miket ertel...

30 eves korodra miket ertel elaz eletben?

Figyelt kérdés

Hol tartasz most 30 evesen?

Mennyi pent tudtal osszegyujten?

Van sajat lakasod, hazad?


2021. febr. 20. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
l*phaszt se..
2021. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Saját lakás, nincs hitelem, van feleségem és lányom
2021. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy férjem van, mindketten elveszítettük a szüleinket 25 éves korunkra. Én semmit sem örököltem, a férjem adósságokat, mert nem volt mellette senki, aki elmondja, hogy nem éri meg egy Borsodi faluban lévő lepukkant házért, amit többen örököltek.

Nekem van 2 diplomám, amik mellett végig dolgoztam, a férjem 18 éves korától dolgozik, jó szakmája van. Albérletben lakunk, felvettem egy hitelt a férjem tartozásainak rendezésére, hogy lekerülhessen a khr listáról.

Tavaly decemberben volt az első alkalom, hogy a hónap végén maradt plusz pénzünk. Most 350.000 Ft van a számlánkon.

Nem nagyon sikerült 0-ra sem eljutni. Nem látunk esélyt saját otthonra és felelőtlen lenne így családot alapítani. Van egy kutyánk és dolgozunk. KB ennyi.

2021. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyik oldalról semmit, másik oldalról sok mindent.


Elcsesztem az egyetemi éveimet, nem tanultam, nem diplomáztam le, ott hagytam. Menekültem a családi közegből, alkoholista terrorból. Volt diákhitelem, nem volt se jogsi, se kocsi, se megtakarítás. Még egy normális telefonom sem. Szobát béreltem és örültem, hogy "vagyok".


Ehhez képest most 15+ millió megtakarításom. Relatív jó munkám amit szeretek. Céges kocsi, jogsi.


Igazából leszámítva, hogy semmi nem az enyém, mindenem megvan és önálló életet élek, egyelőre albérletben.


Egyik oldalról elégedett vagyok, hiszen kényelmesen élek, másik oldalról meg azt érzem, hogy elértem egy szintet amiből nem tudok tovább lépni. Munkahelyen is megrekedtem egy szinten, egy normális lakás is elérhetetlen, meg úgy minden szempontból egy helyben toporgok.

2021. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
3 gyerekünk, saját házunk (minimális összegért jutottunk hozzá, de teljesen sajátkezüleg építjük át.) 3.autónkat fogyasztjuk. Most lett egy kisebb hitelünk.
2021. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Piacképtelen egészségügyi főiskolai végzettség, szülők elherdált hitelének törlesztése. Magamon kívül mindenki másnak segítettem az elmúlt 10 évben.
2021. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Tul voltam mar az elso hazassagomon :)
2021. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Nem vagyok jó semmiben, és nem vagyok alkalmas semmire, ezek miatt nincs normális végzettségem, használható tudásom. Munkám sincs. Barátaim és párkapcsolatom szintén.
2021. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
49%
Van egy saját autóm, hitelmentesen. Van egy cc. 3 millió forintot érő keverőpultom (éljen a lockdown, hogy nem termel), szintén hitelmentesen. Gyerekmentes vagyok, szabadon élek, mint a madár, akkor és azt csinálok, amikor és amit akarok. Van némi megtakarításom is, nem túl sok, de pár hónapig nem lenne gond, ha bevétel nélkül maradnék.
2021. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!