Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötelező bajba jutott...

Miért kötelező bajba jutott totál VADIDEGEN gyereken vagy felnőtten segíteni? És mi az, hogyha nem segítek, akkor büntethetnek?

Figyelt kérdés
Hogy jönnek ahhoz, hogy megmondják nekem vagy másnak, hogy mit csináljak?! Nem az én rokonom, ismerősöm, segítsen rajta az, aki ismeri őt.
2021. febr. 20. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hulladék ember vagy és a magadfajták miatt tart ott ez a világ, ahol. Cserébe te rögtön várnál segítséget..
2021. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
És még reklámozod is magad, mekkora hulladék ember vagy, gratulálok... Te pusztulat..
2021. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Troll, de gondolom ha te rosszul lennél az utcán vagy megtámadnak az egész világ siessen a segítségedre, igaz e?
2021. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy valaki igazi bajban van segítek, kérés nélkül is, főleg ha gyerekről van szó. ez csak emberség kérdése.
2021. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
5#+1 Szerintem is hulladék vagy. Ha én lennék anbilág ura, a magadfajtának külön helye lenne. Nem engednének be mindenhova, mert túlságosan féreg vagy.
2021. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A multkor fekudt egy mocskos keregeto semmirekello pioca csoves az aluljaroban holtan. A legtobben elsetatunk.
2021. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom szintén te kérdezted meg a múltkor hogy minek kell 700 milliós gyógyszerre gyűjteni.
2021. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem a is a 700 milliós kérdező.

Ki zárna börtönbe? Én se segítettem és nem rúgta még rám az ajtót a TEK, ahogy eddig sem, ezután sem fogok ilyen dolgokba beleállni.

Nem kötelező jótékonykodni és nem kötelező pont azoknak adni, akinek más is teszi.

2021. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!