Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan fiú vagy lány...

Van még olyan fiú vagy lány aki mindegy, hogy mit és mennyit eszik, sosem hízik? Egy grammot sem?

Figyelt kérdés
Vagy ha már idősebb vagy, akkor ezt ki lehet nőni? Mert ezt a "képességet" elég jó lenne megtartani.

2021. febr. 21. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyen vagyok (16l), és mindig parázva nézem magam, hogy kezdek-e hízni, vagy meghíztam-e valahol, mert nagyon parázok ettől. Imádok enni, mellette viszont nem mozgok semmit. De akárhogy nézem, nem hízok semmit. Ami tök jó, de egyben hihetetlen is, így persze én is parázok, hogy meddig mehet ez még így anélkül, hogy nem híznék.
2021. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Írok jobbat. Osztálytársam, akivel szakmai részen is voltam, és most ugyanabban az iskolában, csak érettségi, egész nap kvázi csak eszik, instant leves, édesség, konzerves kaja, még több instant leves... és nemcsak, hogy nem hízik, szó szerint homokóra alakja van úgy, hogy ő maga mondta, se régen, hogy soha az életben nem sportolt semmit, kivéve ha a ritkán történő busz után futás annak számít. Ja és, bónusz, soha a büdös életben kozmetikus közelében nem járt, és egy darab mitesszerje nincs. 3 emeletet feljön és seggén veszi a levegőt, napi nem tudom mennyi cigit elszív, és a bőrével (még) semmi baj.


Tudtam, hogy van ilyen, de személyesen is látni... hát ilyen a mesében nincs feelinget adott.

2021. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok, illetve ilyennek hittem magam.


aztán kiderült, hogy tej- és gluténérzékeny vagyok, és gyulladásban van a testem.


most is vékony vagyok így 30 on túl, de sportos, és ha betartom a diétát, hízok.

2021. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A laborjuk milyen?
2021. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Van, barátnőm, pedig nem fiatal (43). 50 kiló csizmában, komplett pizzákat, egész tepsi sütiket burkol be este 10-kor, és 1 deka nem sok, annyit se hízik. Ha én megeszek egy negró cukrot, reggelre 3 kilóval leszek több.
2021. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem létezik ilyen ember. Akinek nincs semmi betegsége (étel allergia, bélbetegség, vitamin hiány, hormon zavar, felszívódási zavar) ha normális, tápláló ételekből túleszi magát, akkor hízni fog. Aki mást állít, az hazudik. Vagy csak azt hiszi sokat eszik, vagy általa nem ismert betegsége van.
2021. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ilyen lennék-e, mert elég keveset eszek. De próbaltam már növelni az adagokat meg többször enni, akkor se híztam. A legtöbb, amit sikerült felszedni az 5 kiló, de abból is lement azóta 2 és stagnál. Nem mindig jó a gyors anyagcsere se. Én nagyon sovány vagyok(165 cm 43 kg), és ha gyorsanyagcserém lenne, nem tudnék soha normálisra meghízni.

Viszont nálam az a jó, hogy nem szeretem az édességeket, a nagyon szénhidrátos kajákat, a zsíros, csöpögős ételeket. Ilyeneket csak akkor eszek, ha nagyon eltökéltem magamat, hogy felszedjek egy keveset, de nem bírom ezeket se tömni magamba 1-2 hétnél tovább.

19/L

2021. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyebként a hatosnak igaza van. Sokan csak hiszik, hogy sokat esznek. Barátnőm is mindig mondja h tegnap este ekkor evett, meg akkor evett zsíros kenyeret, meg egész nap csak zabál és mégse hízik. Aztán valahányszor elmegyünk valahova közösen kajálni, annyit eszik mint egy veréb, pedig én is nagyon keveset eszek. :D
2021. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
8 Igen. Meg a legendák a 40kg-os este pizzát evő emberekről. Én is ismerek ilyet. Csak az igazsághoz hozzá tartozik, hogy 155cm és 40 kg, egész nap rohangál, nap közben nem eszik, majd este eszik egy max 1200 kalóriás pizzát. Hát nem csoda, hogy így sovány marad valaki. Bárki az lehet, aki egésznapos rohanás mellett max 1500 kalóriát eszik egy nap.
2021. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg sportoltam abszolút így volt
2021. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!