Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bpi autósok közössége nevű...

A bpi autósok közössége nevű csatornán miért van ennyi agresszív, betegesen rosszindulatú autós?

Figyelt kérdés

Most láttam egy videót, amiben egy görkoris lány pirosban átment a zebrán, és majdnem elütötte.

A hozzászólás majdnem fele ilyen "ki kellett volna szállni, kirúgni a fogait" meg "összevérezte volna az autót", és ezeket sokan névvel írják a facebookos oldalon.


jó, helyesírásuk és szókincsük alapján nem épp professzorok, de akkor is megdöbbentő, milyen frusztráltak és rosszindulatúak.


Minimum egy pszichológus rájuk férne.



2021. febr. 21. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Az a drága kislány majdnem gyilkost csinált egy autósból.
2021. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Benne van a nevében - ők a budapesti autósok, ilyenek, ha közlekedtél a fővárosban biztos feltűnt már. A zemplénszentjánosi autósok közössége pl. biztosan nem küzd hasonló problémákkal.
2021. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen együtt autózom egy kollégámmal Bp-en. Ha ő vezet, mindenkire ráförmed, aki kicsit is mást csinál, mint amire előzőleg számított. De amúgy nem egy rossz ember, nem gyűlölködő, az effajta mérge csak másodpercekig tart, és jól is vezet. Valószínűleg így vezeti le az idegességét, ha picit is úgy véli, baleset is lehetett volna, ha nem reagál időben a másikra. Ha én, vagy harmadik kolléga vezetünk, hasonló helyzetekben meg se morran, még ha elöl ül is...
2021. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én kb. minden nap közlekedek Budapesten és még nem volt olyan nap amikor ne lett volna szabálytalan az utakon. De nem mindig ám az a fajta, hogy 50 helyett 60 vagy 70-nel megy valaki... pl. várok 5 percet, hogy végre zöld legyen a lámpa(mert amúgy szarul vannak beállítva általában), aztán látom, hogy közeledik felém oldalról egy autós és alig bír megállni a lámpánál(nem lát)... szerintem hemzsegnie kéne BP-nek rendőrrel, nem vicc. Mondjuk ilyen helyen ki akarna rendőr lenni... bár jó summát lehetne napot szerezni az fix. Nem mondom, hogy én tökéletes vagyok, csak legalább törekednének az emberek a szabályok betartására. A videó kommentekre pedig csak az háborodhat fel, akinek vagy nincs jogsija vagy nem közlekedett még Pesten.
2021. febr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az életben is olyan sok van, akkor miért lennének ott kevesebben?
2021. febr. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Arra azért figyeljünk , hogy az internetes kommentárok még névvel vállalva is torzítanak, ugyanezek az emberek gyakran másként nyilvánulnak meg akkor, amikor úton vannak és pláne máshogy, ha nem tudnak egy nagy gázzal elhajtani egy konfrontáció esetén.


Ne feledjük azt sem, hogy ez a nevében is, kimondottan egy autós közösség, messzemenőkig érvényesül a csordaszellem és mondjuk egy kerületi mindenes csoporthoz viszonyítva alulreprezentáltak más közlekedők csoportjai. (Más kérdés, hogy valójában nincs olyan, hogy valaki csak autós, csak gyalogos, csak bringás, hiszen minimum sétálnia mindenkinek kell párszáz méternyit minimum...)


Továbbá van még egy tényező: otthon, a kanapén szürcsölgetve a 89 Ft-os dobozos sört egészen más az ember reakciója, mint amikor adrenalintól felpumpálva, más közlekedőkkel a háta mögött kellene helyretenni egy-egy ilyen valóban idióta és felelőtlen figurát. Én valószínűleg még leengedtem volna az ablakot és közöltem volna vele, hogy nem normális , aztán ugyanígy mentem volna tovább, nyilván forrongva még egy darabig.

2021. febr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos tele van ilyen frusztrált, idegbetegekkel az ország, akik így vezetik le a feszültséget, ugyanezeket a lúzereket találod meg a bpi autósok csoportban.

Persze a nagy többségük csak a monitor mögött vagy az autóban ülve keménykedik. Ha kérdőre vonod, hogy miért akart megölni, akkor rögtön maguk alá csinálnak.

2021. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
56%
Azt a trendet is vedd észre, higy amikor szökőévente felkerül egy bicós videó, hogy átmegy mondjuk a piroson, akkor a kommentelők többsége ott lincselné őt halálra. Amikor aznap felkerül az 5. videó ahogy egy autós átmegy a piroson, már nem ilyen ingerültek. Többségük kocsival a seggük alatt született, főleg az oldal tulaja, és ami az autósoknak árt, azt foggal körömmel támadni kell.
2021. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Üdv az interneten, minden más témában, minden más csoportban hasonló a helyzet.
2021. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Menj oda és nekik irkálj.
2021. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!