Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bpi autósok közössége nevű...

A bpi autósok közössége nevű csatornán miért van ennyi agresszív, betegesen rosszindulatú autós?

Figyelt kérdés

Most láttam egy videót, amiben egy görkoris lány pirosban átment a zebrán, és majdnem elütötte.

A hozzászólás majdnem fele ilyen "ki kellett volna szállni, kirúgni a fogait" meg "összevérezte volna az autót", és ezeket sokan névvel írják a facebookos oldalon.


jó, helyesírásuk és szókincsük alapján nem épp professzorok, de akkor is megdöbbentő, milyen frusztráltak és rosszindulatúak.


Minimum egy pszichológus rájuk férne.



2021. febr. 21. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Figyu ha facebookon nézed, akkor menj rá pár ilyen embernek az oldalára, és akkor megérted.

Meg ugye ott van az is hogy az ember kényelmes akar lenni. Telefonálgatni akar, neten hallgatni ezt-azt, közben manuális váltós autót vesz, mert ugye annak van vezetési élménye vagy mi.. Aztán ha van egy-két felelőtlen biciklis, meg gyalogos, és ő meg majdnem elüti őket, akkor felháborodik. Miközben ő ült be az autóba, tehát nagyobb felelősséget vállalt annál mint aki gyalog, vagy biciklivel ment. Nem lehet hátradőlni, hogy majd biztos nem történik semmi, hanem figyelni kell. És ha valaki figyel, akkor tudja kezelni a váratlan, és veszélyes helyzeteket is.

2021. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Ez az internet,azt hiszik hogyha ilyen szélsőséges dolgokat irogatnak akkor kúl lesz meg menő,képernyő mögül nagyon könnyű fröcsögni ez mindenhol így van.
2021. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

7/11


most már én is hajlok arra, hogy az ország tényleg tele van ilyenekkel, és ők kocsiban ülve még rosszabbak.

izmos vagyok, de nem nagydarab, és mégis mikor odamegyek hozzájuk, már nem olyan kemény legények.

de mondjuk ugyanezt el tudom mondani az informatikusokról, fórumokon, telefonban lekezelőek, aztán amikor az irodánkban vannak, meg elnézést kérnek szinte, ha megszólalnak.


sztem szánalmas, amikor olyanok játsszák a kemény gyereket a neten, akik az életben Nyúl Bélák.


8/12


pont ezt nem értem. ezt a hatalmas frusztrációt és ellenszenvet a biciklisek felé. amikor felkerül egy autós videó, nyugtázzák, h oké, szabálytalan autós volt.

amikor viszont biciklis, görkoris videó, a többség rögtön habzó szájjal ráugrik.


10/12


megtettem.

amúgy ha te pont olyannak tűnsz, mint akikről feljebb beszéltem :D


9/12


tudom. de most jártam először autósok oldalán, ezért is lepődtem meg, mert bőven alulmúlnak szinten minden csoportot, pedig elég sokban jártam már.

2021. febr. 21. 10:15
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
#13 na, ha ennyiből következtetéseket vonsz le az csakis téged minősít, nem engem. Gondolom a te kis egyszerű világodban minden fekete vagy fehér.
2021. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Nyomatekosítani szeretnek jogosan, hogy a közlekedésben kölcsönösen felelősek vagyunk egymásért, így jó lenne, ha senki sem csinalna a másikból potencionalis veletlen gyilkost, azaz, figyeljünk egymásra. Stresszt okoz mindenkinek egy majdnem baleset is.
2021. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
De mi az h a másikból gyilkost csinálni? Ezt ki találta ki ezt a hülyeséget? Ez kb olyan mint amikor valakit megerőszakolnak, aztán azt mondják, hogy ő csinált belőlem erőszakolót, mert túl jól nézett ki.
2021. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekkel élünk együt. Vsakhogy feltűnt...
2021. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlbonyolítani: a legtöbb magyar egy frusztrált hangember.


A Bpi autósok kommentelői és azok - legalábbis többségük, ahogy a gyk-s kommentelők többsége is.

A monitor előtt 10-20 kg túlsúllyal egyszerű beszólogatni, keménykedni, hogy "én megvertem volna", vagy itt is minősítgetni a kérdezőt.

Nyilván ha ezek az emberek kint az utcán ezt művelnék, előbb-utóbb úgy megvernék őket, hogy alg tudnának hazamenni. A neten viszont nincs tét, mehet a szövegelés.

Arról nem is beszélve, hogy nézd meg, hogy néz ki az átlagmagyar: löttyed, lepukkant. Nála az az alap, hogy autóval megy mindenhová, a gyalogosok, biciklisek húzzák meg magukat.

Nyilván nem minden autós proli, de prolik leginkább autóval járnak.

nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!