Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar egy szutyok nép?

A magyar egy szutyok nép?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek személyeskedés nélkül:)

2021. febr. 21. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem szutykabb a többinél.
2021. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Még ha számodra ezt is mondja a tükör, nem.
2021. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Xd te ennyire utálsz mindenkit? Ja csak rasszista vagy. Te írtad ki a fizetés sztorit étkezőből. Olyan jó lenne feljelenteni téged de ez az oldal nem tesz semmit. Itt böfögöd anonim arcodbol az utálkozást. Nem kötelező itt élni akkor még thakarodj ki innen
2021. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Jó lenne ha nem lenne kerítés, jönnének a menedékkerők és vége lenne a rasszizmusnak.
2021. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Nagyon sokan vagyunk,akik nem szutykok. Az,hogy kezd elterjedni az abnormális dolgokról alkotott pozitív vélemény,csökkennek az igények,az megint egy más téma. Mint a korona. Itt van,de nem mindenki koronás,van mondjuk 100 fertőzött,van 1000 ember,akkor a 10%-a. Ugyanígy ezzel a toxic,r trd,everything but not normal mentalitással is ez van. Egyre jobban terjed,de sokan vagyunk,akik mentesek vagyunk tőle. Én azoknak segítek pl,akik akarnak jobbat,akiknek igényeik vannak,akik nyitottak,stb. Sok h lyébe futok bele nap mint nap,akik ugyanazokat a sztereotípiákat töltik be. Ennyi. Aki akar,annak jobb lesz. És nem poénos,hogy mindenki el akar menni innen. A fiatalok 40%-a elvileg,vagy mennyi. Nem csoda,de kellene valami elv,valami terv,ami alapján visszájára fordítjuk ezt,vagy csökkentjük,hogy időt nyerjünk. És akkor lassan lenne egy olyan tanítási rendszerünk,ahol mindenre megtanítva van az ember. Pl alapvető higénia. Tanítják suliban?Valamelyest szinten igen. De rengeteg olyan dolog van,amit pl nem. Pl azzal,hogy kézzel,és vízzel összefogdossuk azokat a részeket,amelyeknek nincs jó illatuk,azzal nem tisztulnak meg. Most csak mondtam valamit. A mentalitással is kéne kezdeni valamit. Én olyan embereknek tudok csak segíteni elsősorban,akik akarnak,tehát az emberiség 80%-ának. A 20%-al nem tudok mit kezdeni. Ha a 80-al végeztem,majd tán akkor.

2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Azért jó lenne, ha kifejtenéd, hogy mit értesz te "szutyok" alatt. Tényleg érdekel, mer5t a saját hazám, és a saját népem nem nevezem szutyoknak.)
2021. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy került az 5ös a "mert" szóba.
2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem igen.
2021. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7 ?
2021. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-es, mint látod, írtam előtte egy hozzászólást, és ott a "mert" szóba valahogy sikerült beletennem egy 5-ös számot. Ezért írtam alá.
2021. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!