Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar egy szutyok nép?

A magyar egy szutyok nép?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek személyeskedés nélkül:)

2021. febr. 21. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jajj,neharagudj,nem figyeltem.
2021. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Mint az angolok.
2021. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Az igazi magyarok királyok. A többiek nem ide valók, s rontják a levegőt, meg minket.
2021. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Az albanok, afganisztaniak rosszabbak csak.
2021. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

sztem eagle2 felhasználó ragyogóan bemutatja, milyen az átlag magyar:


-agresszív, tájékozatlan (rasszista szó nem ezt jelenti ,lol), beképzelt proli


az átlag magyar nagyjából ezekben emelkedik ki, illetve szolgalelkűségben, nagy pofában, kifogáskeresésben


nem tudom, pontosan hogy érted, hogy „szutyok”, de tény, hogy a magyarok a legrosszabb eu-i nép között vannak.


De most őszintén, szerinted milyen nép az, aki 10 éve eltűri orbánékat?


-egy végtelenül buta, szervilis, lusta nép.

2021. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%
15. te melyik néphez tartozol? Egész jól megtanultad a nyelvünket.
2021. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Könnyebb lett volna szavazást indítani. :D Egyébként pedig igen, menthetetlenül szutyok utolsó arrogáns fölényeskedő egy paraszt nép, aki képtelen a fejlődésre.
2021. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen, undorító, remélem nem sokáig lesz.
2021. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15ös vagyok.


Ja igen, azt még nem írtam le, de szintén elgondolkodtató, h Magyarországon találkoztam a legtöbb olyan emberrel, aki túlbecsüli a saját képességeit.


már nem tudom, hányadik olyan "mindenhez értő" gyári munkás/árufeltöltővel/munkanélküli 30 évessel lánnyal beszéltem a héten is, aki kifejti, hogy ő intelligens (nem beszélve az idősebb generáció), de érdekes módon vhogy egyikük sem programozóként dolgozik, nem beszélve arról, hogy jó, ha középfokon mekegnek vmit angolul.

2021. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A 17-es nagyon jól leírta. Nagyjából ez a 2 marha nagy különbség van egy külföldi és a egy magyar között: a magyar beképzeltebb, de szinte mindenben rosszabb, mint egy külföldi.

Ha magyarokkal beszélsz, rögtön feltűnik a fölényeskedés, mi vagyunk mindenben a leg..leg..leg.. természetesen, az USA szörnyű. a németek hlyék. Közben meg ez Európa egyik legszegényebb országa, ahol az emberek többsége a gyakorlatban egy nagy nulla, csak szövegelni tud.

2023. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!