Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet az észrevenni,...

Honnan lehet az észrevenni, ha valaki csak félcigány?Cigányok észreveszik?

Figyelt kérdés
Ja és még valami:a cigányok észreveszik egymáson azt is hogy ki milyen fajta cigány?

2021. febr. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Fehérebb a bőre, kevésbé erőszakos
2021. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Lerí a félcigányról is hogy van benne egy vonó
2021. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Többfélét is ismerek. Van olyan, akinek a vonásai cigányosak, de hófehér a bőre, világos a haja, meg van a fordítottja is, akinek csak a bőre és a haja sötét. Szerintem többnyire valamelyik alapján rá lehet jönni, hogy félig cigány valaki
2021. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. Apámmal félcigányok vagyunk, neki a bőrén valamennyire látszik, rajtam már kb. kipusztult a jele és el sem hiszik. Közben anyum családjában szláv vér is van és rajtam az jött ki. Cigány hanglejtésem csak poénkodással van, illetve vehemenes bosszúálló természetem van. Semmiféle cigány neveltetés sem volt, visszamenőleg mindenki keresztény, én spirituális lettem, és már meg sem lettem keresztelve.


34/F

2023. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!