Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hízik/testesedik meg a...

Miért hízik/testesedik meg a nők nagy része?

Figyelt kérdés
Most nézem a volt középiskolás osztálytársaim képeit, hát majdnem mind meghízott (most kb. 41-42 évesek). Az még hagyján hogy olyan az arcuk mint a ráncos bocskor, de nagy bél, vastag boka meg toka! És régen ezeket kívántam tini korukban. Nagyon kiábrándító!
2021. febr. 22. 22:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Így már nem is kellenének, pont erről beszéltem.
2021. febr. 22. 23:04
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Jó leesett már mindenkinek hogy troll vagy, kezd unalmas lenni a dolog
2021. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

az anyagcsere nagy átlagban férfiaknál olyan 33 évesen kezd el lassulni.

nőknél meg olyan 25-26 körül.


ez kb azt jelenti,hogy ha eszik 1 nap 2500 kalóriát,különösebb sportolás nélkül, akkor is meg fogja tartani a súlyát,mert pörög ezerrel a jól működő fiatal szervezete.

aztán az agyagcsere elkezd lassulni,e miatt megváltozik a tápanyag igény is és ahhoz hogy megtartsa a 25 éves kori súlyát, vagy több kalóriát kell elégetnie, vagy csökkenteni a napi bevitelt.


am vmi hasonló élményben nekem is volt részem.

18 éve együtt voltam 1 kiscsajjal pár hetet.

aztán nemrégen rám írt,hogy milyen jól nézek ki stb és már ő is gyúr pár éve.

és eszméletlen bomba teste lett,még így 40hez közeledve is.

fitnesz modell versenyeken indul,ki van gyúrva,de nem testépítőre hanem arra a nagyon szép fajta szuperhős női test verzióra...viszont a feje milyen lett jaj.

botox,meg ki van tetoválva a szemöldöke,szerintem fel is van varrva az arca.

szóval ez meg a másik véglet.

mondjuk jobb mint amiket te írtál le haha

2021. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, te meg biztos valami törpe, vagy gebe vagy. Ha szembe kerülnél egy dagadt nővel, ahogy te mondod, úgy elverne, hogy a fogaidat köpnéd ki.
2021. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért a férfiak kitestesedése is megérne egy misét.
2021. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
28%
Proletarelet.
2021. febr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
Csak tudnám, merre van ez a sok délceg férfi, akikre nem hat az idő és nem híznak el.
2021. febr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Hormonok, életmód, egy egész család terhe a válladon, munka, időhiány, preferencia, nemérdekelség stb. Bármi oka lehet, egyikhez sincs nagyon közöd :D
2021. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%
#3 Pont ezt magyaráztam az első válaszomban, hogy a hormonok és a genetika ellen sajnos nem lehet mit tenni.
2021. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Metionin ***** válasza:
Sokan pont akkor kezdenek hízni, akkor lassul be az anyagcseréjük, amikor végeznek a sulikkal és nincs meg már a rendszeres mozgásuk, a tesi, az edzések. Főleg ha ülőmunkájuk van. Aki hízásra hajlamos, arra így pikk pakk felszaladnak a kilók. Aztán meg nem beszéltünk a terhességről, sokan úgy vannak vele hogy ez "legális" túlsúly, elvégre "mindenki meghízik terhesen" és nem is törekednek arra hogy ez ne így legyen. Manapság már egyre több csinos terhes nőt és kisgyerekes anyukát látok de még mindig nagyobb az arány azoknak, akik elbálnásodnak. A ráncokhoz nem tudok hozzászólni, ez egyrészt hajlam kérdése is meg hogy mennyire vigyáztak a bőrükre. Az én volt osztálytársaim pl. azért néznek ki arcra 30 évesen 50-nek mert a mi tinikorunkban volt divat a sok szoli és annak a hatása látszik rajtuk. Meg a gyerekkel járó stressz is öregít, minden ismerősöm aki már szült, 2 év alatt 10-et öregedett arcra akkor is ha a testüket karban tartják.
2021. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!