Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is s***fej az a...

Szerintetek is s***fej az a férfi, aki nem engedi át a helyét a buszon egy állapotos nőnek?

Figyelt kérdés

Itt ez a cikk:

[link]

Aki nem tud angolul, annak dióhéjban: a fickó kiposztolta, hogy nem adta át a buszon az ülőhelyét egy terhes nőnek, mivel ő hosszú órákat dolgozott, és mikor a nő elkezdett sírni, ő azt válaszolta hogy a nő maga választotta azt, hogy terhes legyen. A kommentelők többsége szerint az.

febr. 22. 22:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az.
febr. 22. 22:49
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
febr. 22. 22:52
 3/37 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is köcsög. Mármint, egy terhes nőnek lehet nehézséget okoz állni, fáj a háta a hasától, a pasi meg gondolom dolgozik rendszeresen, máskor is elfárad, nem csak most, igazán átadhatta volna a helyét.
febr. 22. 22:54
 4/37 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem igaza van, az ő baja hogy terhes nem az enyém, talán előbb kocsit kene tudni fentartani nem gyereket vállalni. Majd jó lesz a sírós gyereket is a buszon rángatni bevásárló szatyrokkal. Ha bevállalta a buszozást terhesen vállalja be azt is hogy állnia kell.
febr. 22. 22:55
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez pont így történt, ahogy leírta a pasi, akkor szerintem igaza van. Ha a nőnek annyira kellett volna egy ülőhely, akkor az elutasítás után nem sírva fakad, hanem megkérdez mást, hogy leülhet-e. Szerintem itt egy dramaqueen-ről volt szó.

Persze az is lehet, hogy nem szó szerint így történt a dolog, sose tudjuk meg.

febr. 22. 23:03
 6/37 anonim ***** válasza:
47%
Igen,az.Legalább ne posztolta volna ki nagy büszkén, hanem tartotta volna meg magának ezt az incidenst.Mi a biztosíték rá, hogy a nő nem dolgozott? Sokan melóznak terhesen is( vagy csak nálunk?).A terhesség meg minden nőnél más, nekem pl. pont egész terhességem alatt hányingerem volt nemcsak buszon, de még autóban is.Örüljön, hogy le nem hányta...
febr. 22. 23:07
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy miért neki kellett volna átadnia a helyét, mikor voltak azon a buszon többen is? Pl fiatalok, akik még a táskáiknak is külön helyet tartanak fent. Tapasztalataim szerint ha egy terhes nő felszáll a buszra, 3-4-en is felállnak, hogy átadják a helyüket, és a terhes nő még választhat is. Miért kellett pont ezt a fickót megkérnie, hogy adja át a helyét? Semmi gondot nem látok benne, elmondta, hogy 10 órát dolgozott, fáj a lába. Másnak kellett volna átadnia a helyét. Miért csak erre a fickóra kell mutogatni, hogy jajj milyen bunkó már!
febr. 22. 23:09
 8/37 anonim ***** válasza:
6%
Na az ilyen bunkó faszt a terhes nő helyében pofánbasztam volna.
febr. 22. 23:10
 9/37 anonim ***** válasza:
53%
Ki a fszt érdekel, hogy terhes? Ennyi erővel minden dagadt embernek adjuk át a helyet, aki túlsúlyt cipel? A pasi is fizetett a jegyért/ bérletért! Szidja a nő nem azt, aki felcsinálta, és hagyja tömegközlekedni!
febr. 22. 23:14
 10/37 anonim ***** válasza:
60%

Undorító dolog. Nyilván senkinek sincs ínyére felállni a helyéről, de amit ma megy, az gáz. Nagy ló fiúk elnézik hogy idős nénik csomaggal ott dőlöngélnek, de velem is volt hogy ott ült néhány egyetemista kockagyerek, és elnézték hogy 2óriási nehéz csomaggal jobbra balra dőltem a villamoson.

Én mindig átadtam a helyem az időseknek, vagy a terhes/kisgyermekes anyukáknak. Szerintem ez a mamlasz valami nagyvárosi lehet, mert azok ilyenek. Borzasztó.

febr. 22. 23:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!