Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a rendőröket sajnálom...

Miért a rendőröket sajnálom ilyen szituba?

Figyelt kérdés

Sajnálom azt, hogy felvette a kamera, és azt is, hogy ezért kirúgják őket.


Ha lenne vállalkozásom mondjuk ott ,vagy a környéken én szó nélkül alkalmaznám őket.



[link]



Ez után , hogy én ezt gondolom, rossz ember vagyok? Soha nem vertem meg senkit egyebként.


2021. febr. 23. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne a rendőrt sajnálni??Mert elbírt a legyengült hajléktalannal??Te normális vagy?🤦‍♂️🤦‍♂️Még ki is kellene tüntetni mert elbírt bánni a hajléktalannal
2021. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld, mert ez a saját tettük következménye. Aki ilyen szinten nem képes empátiára (a hajléktalan is ember, neki van a legrosszabb sora) az ne is legyen rendőr, mert csúnyán visszaél vele.
2021. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Alkalmaznád azt, aki egy amúgy is földön fekvő (szó szerint és képletesen is) emberbe rúg bele?
2021. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nemcsak kirúgnám hanem még börtönbe is csuknám mert ez túlkapás!!Nem tudom mit képzelnek magukról
2021. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem börtönbe is kerülnek ezek a férgek
2021. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ha kellenének de úgy igazán akkor nem tesznek semmit érdemben de ha gyenge emberrel szembe szállni akkor roppant bátrak és erősek.Lásd mennyi családon belüli erőszak van megoldatlanul
2021. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Mit sajnálsz rajtuk?

Azt, hogy emberileg leszerepeltek?

A hajléktalan ember is ember. Gyilkoltak talán ezek a leszegényedett emberek? Terroristák? Nem. Az csak a bűnük, hogy megpróbálják túlélni az életet.

A rendőröknek meg példák kéne mutatniuk, hogy igazságosan kell eljárni a rend fegyelmezésében. Ők az igazságszolgáltatásban dolgoknak, nem a maffiának.

Az ilyet egy terroristával kéne csinálni, nem egy kiszolgálatott emberrel.

2021. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a rendőrök pont azok lettek volna akik szétverik az ilyen uzsorás szutykokat is. Érdekes, hogy így aposztrofáljátok a hajléktalanokat, sanszos, hogy ha ott laknátok ahol én más lenne a kép róluk. Valószínüleg nem a "Pista a történész" hajléktalanok voltak a sértettek.
2021. febr. 23. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze... Azért durva, hogy egyesek mennyire képesek a valóságot torzítani, csak azért, hogy beférjen a kis világukba.
2021. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelték. Gondolj bele, ha ennek semmi következménye nem lesz, akkor végülis ugyan ki állna felettük? Te szavad a rendőrökével szemben.

Itt most a kamera volt a rendőrök ellen, és örülök, hogy kiderült. Remélem börtönbe kerülnek, de az a minimum, hogy a karrierjüknek annyi.

2021. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!