Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbosszantóbb...

Mi volt a legbosszantóbb indok, amiért nem kaptál meg egy munkát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy visszahívtak vagy személyes meghallgatás során elmondták miért nem vagy alkalmas az adott munkára.


Nekem idáig az volt, hogy ugye személyes meghallgatás során közölték hogy azért nem vagyok alkalmas a "csomagolói" állásra mivel fel voltam mentve középsuliban helyesírásból és ez szerepel is az érettségi bizonyítványomban. Még közölték azt is, hogy a "tesztet"-se tudnám így kitölteni. 22/f



Nektek volt hasonló?



2021. febr. 23. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Túl magas fizetési igény miatt. :D
2021. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Mert drogoztam :D
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért lettem kirúgva valahonnan, mert "nem tudok sepregetni", ami ráadásul nem is volt az akkori munkaköröm része elvileg.
2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik helyen azt mondták, hogy lelkileg nem bírnám azt a munkát. Raktári munka lett volna. Elég hülye indok volt.
2021. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlképzettség miatt. De annyira nagyon szerintem nem is hiányozhat nekik a munkaerő, mert ez kb. 4 hónapja volt, és azóta is kint van náluk az ablakban a papír, hogy munkát kínálnak. Nem hinném, hogy ennyi idő alatt én voltam az egyetlen, aki jelentkezett.
2021. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen,mert fiatalabbat szerettek volna.
2021. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendszervaltas utan sehova nem vettek fel, mert nem vagyok erdelyi. Egy szal erettsegit igenylo allasokra erettsegi utan, mivel nem volt protekciom es aprohirdetesekre jelentkeztem.
2021. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges indok szintén az, hogy mivel van jelenleg munkám, emiatt nem vettek fel helyekre. Mert hogy őszerintük akkor biztos őket is ott akarnám hagyni, ha a jelenlegi helyemet is otthagyom. Más munkáltatónak meg az a baja, ha valaki régóta nem dolgozik sehol. Összevissza beszélnek ezek.
2021. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem hülye érv az ha pl amazon raktárról van szó. ott hajtják az embereket rendesen
2021. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, állítólag a fideszesek pénzt kínálnak cégeknek azért, hogy álláshirdetéseket tegyenek ki, hogy úgy tűnjön, mintha hatalmas munkaerőhiány lenne az országban. Nem tudom, igaz-e, egy bolttulajdonos rokonomtól hallottam, akit állítólag megkerestek ilyen ajánlattal. Simán el tudom képzelni, hogy igaz, kinézem a kormányból. Ha igaz, akkor lehet, hogy egy ilyen hirdetésre jelentkeztél, ezeknél nyilván minden jelentkezőt ugyanígy lekoptatnak valami hülye indokkal.


Nálam egyébként az volt eddig a legérthetetlenebb indok, hogy nem elég a 2 év tapasztalatom egy olyan munkára, amit úgy hirdettek meg, hogy főként pályakezdők jelentkezését várják.

2021. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!