Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesz az az ember aki...

Mit tesz az az ember aki eltévedt és nem tudja hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresi az útját,vagy halogatja...Mi mást?

Én pont azokkal foglalkozok,akik az előbbi kategóriába tartoznak. Nagyon sok ember csak meló után kibont 2 sört,nézi a TV-t,és majd lesz valahogy módban üzemel. Többség...

2021. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bolcsebb dontes elfogadni, de nem elitelni ezt, es csak tenni a jelen feladatait, es felretenni a jovovel kapcsolatos ekepzeleseket. Folosleges frusztraciot szul a tulzott es teljesithetetlen elvaras, es pont nem az vezet el a celodhoz.

Ez most egy treneres, megmondoemberes, siker fetisizalo vilag. De ez hamis igeret. Az igazi sikeres emberek mertek kicsik is lenni, gyengek is lenni, es volt bennuk alazat. Egy szar munka vegzese, ami sehova nem vezet, sokkal jobb moralt alakit ki, mint osszezuhanva ulni, hogy nem jott be az elet.

2021. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Segítséget keres (pl. coachhoz fordul, akinek éppen ez a szakterülete). Nem szégyen ez, a legsikeresebb embereknek mind van mentora vagy coacha.

Én is ezt teszem, amikor elakadok a saját dolgaimmal. Egy külső szemlélő rengeteget tud segíteni, és olyan új perspektívát, lehetőségeket vesz észre, amit az eltévedt ember nem.

2021. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor egy listát készíteni, pozitív-negatívumok felállítása, majd dönteni, hogyan oldjuk meg a feladatokat.
2021. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rákeres a spiritualizmusra neten és el kezd napi szinten meditálni, de inkább napi többször.
2021. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!