Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszon- és harmincéves fiatalo...

Huszon- és harmincéves fiatalok! Számotokra ismeretlen kortársaitokkal tegeződni szoktatok vagy nem?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem hivatalos helyen. Tehát, zavar-e az, hogy letegez a bolti eladó vagy a Mekiben a kiszolgáló. Vagy ha te vagy az eladó, szívesen tegezed-e hasonló korú, ám számodra nem ismert embert?
2021. febr. 24. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegezek mindenkit a korosztályomban. Ma már már olyan modorosnak hat, ha valaki elkezd magázni, pedig látszik, hogy ő is huszonéves, meg én is. Felesleges körök. Őszintén szólva én azt is jobban szeretem, ha hivatalos helyen tegez egy fiatal. Bankban is múlkor simán letegezett az ügyintéző csaj, örültem neki, nem szeretem a feszengést. Szimpatikusabb. 29/N
2021. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Metionin ***** válasza:
Tegeződök. Egyszerűbb és úgy is meg lehet adni a tiszteletet.
2021. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tegeződni, még a nálam idősebbekkel is. A munkámból kifolyólag viszonylag sok számomra új, ismeretlen emberrel beszélgetek, néha egészen személyes témákról, és szerencsére mindenki szívesen tegeződik.

Valahogy így oldottabb a hangulat, és a tiszteletet ugyanúgy meg lehet adni, mint magázódva.

2021. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A baj csak az hogy soha nem tudom megítelni ki hány éves. Igen, ennyire. Ebben béna vagyok és már megjártam vele, ezért kérdéses helyzetben inkább magázok.
2021. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Én általában magázódok.

Ha letegeznek akkor viszont én is tegeződök

2021. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegezek.

Hivatalos helyen pedig magazni kell

2021. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

"és harmincéves fiatalok! "


Harmincas az nem fiatal. Az középkorú.

2021. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én tegeződni szoktam
2021. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az általad hozott példákban tegeződnék/öm, igen. Eddig senki nem kérte ki magának (inkább azt szokták, ha magázódni próbálok).
2021. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!