Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hites rokonom irta ki mit...

Hites rokonom irta ki mit gondolsz errol?

Figyelt kérdés

Drága testvéreink, barátaink es mindazok akik velunk osztoztatok fajdalmunkban,,,hagy köszönjük meg ez úton azt a NAGY NAGY SZERETETET amit kaptunk tőletek; azoktól akik ma eljöttek Tina lányunk búcsúztatójára,es azoknak akik a távolból de mégis a szivunkhöz közel velünk éreztétek át gyászunkat - Annyira hálás vagyok ATYÁNKNAK a SZERETETÉRT,amit adott az embernek,olyan jól eső érzés, hogy nem vagyunk egyedűl,a SZERETET összeköt bennünket.- Örömmel tölt el az,amiket több SZÁZAN irtatok az üzenetben is,hogy NEM HALT MEG TINA,,,ÉL, ÉS ELŐRE ment a MENNYBE ahhoz, akiben hiszünk Jézusban MEGVÁLTÓ URUNKBAN AZ ÉLET FEJEDELMÉBEN. - SZERETUNK benneteket,és szeretnénk együtt lenni veletek a gyönyörűség helyén a MENNYBEN ATYÁNK KEGYELMÉBŐL.

Legyetek ÁLDOTTAK .


2021. febr. 25. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Elég ciki. Tiltanám a g*cibe, még ha anyám is lenne.
2021. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére ő az intelligensebb emberek közé tartozik, úgyhogy nem kell ehhez folyamodnom.
2021. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hites szöveg. Nem tartozom közéjük, de nem is szólom le, amíg ők is békén hagynak.


Szerintem amúgy oké szöveg. Őszinte részvétem.

2021. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a HIT-ről csak a Hálózati Rendszerek és Szolgáltatások Tanszék jut eszembe.


Nagyon elba-zott a BME :'(

2021. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Abból hogy jött a HIT rövidítés? :D

2021. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez a nevük.
2021. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy meghalt a lányuk, és nem ismerik isten rendszerét.
2021. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!