Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagos vagy átlag alatti...

Átlagos vagy átlag alatti külsejű, zárkózottabb fiúk! Ti észrevennétek ha egy nagyon szép, kedves, extrovertált lány jeleket küldene felétek, vagy azt hinnétek hogy csak félreértitek? Ezek után mernétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Lányként mondom aki próbált közeledni ilyen srác felé, nem veszik észre ha nincs önbizalmuk, azt fogják hinni hogy ez velük nem történhet meg, és a jeleket baráti közeledésnek vagy hasonló hülyeségnek félreértelmezik.

Legyél vele egyértelmű.

2021. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ mik azok a jelek. De olyan nincs, hogy átlag alatti, meg átlag feletti. Mindenki átlagos, maximum nem mindenki mindenkinek az esete.


Egyébként igen, attól függetlenül, hogy zárkózottabb vagyok még merek ismerkedni. A zárkózottság nem egyenlő a félénk nyápickodással.

2021. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Azok után nem, hogy nálad ilyenek vannak hogy átlag alatti meg fölötti stb f..ág :D
2021. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem, nagyon mafla vagyok.

Ha nem közli a nő szemtől-szembe, hogy tetszem neki, akkor semmit nem veszek észre.

Viszont olyan előfordult, hogy egy híresen nagyszájú lány a másik évfolyamból csöpögős szerelmes levelet küldött nekem a szintén nagyszájú barátai közvetítésével, aztán 2 napig azon röhögtek, hogy milyen képet vágtam, ahogy olvastam.

Nem törődtem vele, mert annyi sütnivalóm már akkor is volt, hogy észrevegyem, mikor gúnyolnak.

Vagy pedig még most is vár rám az a lány, szerelmesen...

2021. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Én nem venném észre! Én 30 éves, félénk, lelki beteg, incel vagyok én max azt venném észre, ha elkezdenéd húzogatni a fitymámat a farkamon. Na akkor már cselekednék és megdugnálak, mert nagyon ki vagyok éhezve.
2021. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Áh, észre nem venném. Semmilyen jelet. Nekem udvarolt meg jelezgetett egyik leány barátom 4 éven keresztül még suliban. Hallod, eszembe se jutott, hogy azért kedves, mert tetszem neki. Mindig az volt bennem, hogy "ez de kedves lány! :3", aztán ballagás után megírta, hogy amúgy szeret. Jaaaa, mondom miért nem szóltál? :D Szóval igen. A férfiaknak egyébként nincs radarjuk, nemigen látnak meg semmi jelet.
2021. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem látnak meg semmi közeledést a lány részéről, mert beléjük nevelték, hogy stresszelni kell mindentől.
2021. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ki nevelte beléjük?
2021. febr. 26. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mernek ismerkedni, félő, hogy félreérthető csak ez a dolog.
2021. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig úgy jártam hogy aki igazából semmit nem akart tőlem, azt félreértettem és azt gondoltam hogy ebből lehet valami. Akiről pedig nem gondoltam volna, arról csak sokkal később derült ki hogy tetszettem neki és nem barátkozni akart...
2021. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!