Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt pénisz irigy nő?

Van itt pénisz irigy nő?

Figyelt kérdés

Miért vagy pénisz irigy és hogy alakult ki ez nálad?


Miben nyilvánul meg a pénisz irigységed ?



2021. febr. 26. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Pénisz irigy mit takar? Olyan nőket akik fszt szeretnének, de nem a szó hagyományos értelmében?
2021. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Ez olyasmi mint a vagina monológ?
2021. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezd a feminácikat, mind péniszirigy.
2021. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Minek akarna péniszt ezt nem értem. Akkor magyarul férfi szeretne lenni? Manapság már mindegy hogy férfi vagy nő szerintem.
2021. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Freud összes hülyesége közül ez volt az egyik legnagyobb, ez pedig nagy szó.
2021. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Az osszes nojogi szervezetben amiknek valojaban a ferfigyulolet a ferfi ellenes hangulat fenntartasa a celjuk, ilyen picsak dolgoznak.
2021. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

nem annyira hülyeség ez, freud idejében legalábbis, ma már persze elvesztette aktualitását és értelmét


amúgy én legelőször azt hittem, mielőtt még nem néztem utána, hogy a péniszirigység azt jelenti, ha egy kispéniszű férfi irigy egy nagypéniszűre XD

2021. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha Freud elméleteit olvassátok, egy dolgot észben kell tartanotok: Freud volt a legrosszabb dolog ami akkoriban a bántalmazott gyerekekkel és nőkkel történt.

Kezdetben ígéretes orvosnak számított, akihez idővel elkezdték a gazdagabb társadalmi rétegek hordani a gyerekeiket, vagy néha a férjek a feleségeiket, Freud pedig nem volt ostoba orvos; tudta, és le is írta, hogy a páciensei nemi erőszak, vagy egyéb bántalmazások áldozatai voltak.

A gond viszont az volt, hogy az, aki fizette a kezeléseket mindig a férj/apa volt (nőnek nem volt önálló vagyona akkoriban, a gyereknek meg nyilván még annyi sem), aki nem azt akarta hallani, hogy a rossz bánásmód miatt lettek mentálisan sérültek a hozzátartozói, ezért nagyon hamar az a veszély fenyegette Freudot, hogy nem lesz, aki szponzorálja a kutatásait.


Innentől pedig olyan elméleteket és magyarázatokat kezdett gyártani, amik a pénztárcáknak is tetszenek: ha a gyerek azt mondja hogy meg lett erőszakolva az azért van, mert a gyerekek a szüleik révén tapasztalják meg először a szexuális gondolatokat, és csak elkepzelik, hogy szexelnek velük. Az erőszak csak a fejlődő elme fantáziája, ami nem történt meg a valóságban.

Ha a nő volt megerőszakolva, vagy bántalmazva, és poszttraumás stresszben szenved emiatt, azt "hisztériaként" jellemezte, és azt mondta, hogy ez gyakori a nőknél.

A nő nem akar férjhez menni, vagy eleget tenni a női kötelességeinek? Péniszirígy, férfi akar lenni.


Manapság az ilyen elméletek nevetségesnek számítanak.

2021. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Én egyszer hallottam enyhén ittas csajokat beszélgetni hogy kinek a pasijának mekkora meg milyen stb,. Na ott lehet hogy volt némi ilyesmi:)
2023. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!