Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz ismeretlenül megszólí...

Szeretsz ismeretlenül megszólítani csak úgy random embereket?

Figyelt kérdés
Pl. egy neked tetsző, korábban általad sosem látott lányt az utcán, vagy a buszon, vagy valakit várakozás, sorban állás közben orvosnál, vagy a szupermarketben, stb.
2021. febr. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetsző lányhoz nem mennék csak úgy oda. Az szerintem cringe és van párom. Várakozás, sorban állás közben, ha nagyon unatkozom és láthatóan más is nagyon unatkozik és felvenné a kapcsolatot, akkor lehet. Orvosnál hasonló, bár ott azért figyelembe veszem, hogy sokan nem szeretnek beszélni a betegségeikről. Szupermarketben simán, az eladókhoz is sokszor odamegyek kérdezgetni.
2021. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem, csak ha trollkodunk a haverokkal.
2021. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kimondottan, de ha olyan a szituáció, nem vagyok ellene. Távolsági buszon is többször volt már olyan, hogy az úton elbeszélgettem egy idegennel. Ebből volt amit én kezdeményeztem, volt amit a másik.
2021. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem különösebben, egy-két ritka kivételtől eltekintve, állatorvosnál pl. mindig találok valakit, akivel tudok pár szót váltani. Sajnos az emberek másként vannak vele. Mindig én vagyok az, akitől útbaigazítást kérnek és akit megpróbálnak random férfiak kávéra hívni, aztán megsértődnek, ha férjes nőként nemet mondok. Meg szoktak találni a magányos pesti nénik is. Elég introvertált vagyok, nem igen tudok mit kezdeni vele, ha nekiáll az élettörténetét mesélni.
2021. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutna. Pedig nem ártana, mert sokat javulnának a szociális készségeim.
2021. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Szeretni szeretnék, de általában nem igazán van bátorságom kezdeményezni. Pedig amúgy tényleg sokszor érzek rá késztetést.
2021. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem soha, meg ismerosoket sem szolitok meg. Csak ha muszaly mert eszrevett. :)))
2021. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor vidám vagyok, akkor igen, amikor szomorú vagyok, akkor nem. :D
2021. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!