Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen emberi defektre...

Az milyen emberi defektre vezethető vissza, hogy minden pasit elüldözök magam mellől pár hét alatt?

Figyelt kérdés
tavaly elváltam 11 év házasság után, 7 hónapja párkereső státuszban vagyok, de kb. a 18. pasit hajtom el, mert valami kifogást találok mindig benne. Lehet köze ahhoz, hogy engem hagytak el?
2021. febr. 26. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges az, hogy félsz az újabb sérüléstől, és emiatt "hiperbiztonsági üzemmódban" működsz?


Én ugyanezt csináltam ügyfelekkel.

2021. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet tudni a 11, házasságban töltött évedről? Jó volt? Hogy lett vége?
2021. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet köze hozzá, aki keres az talál.
2021. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

8 év járás után házasodtunk, szóval összesen 19 év volt. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer vége lesz. Egyik napról a másikra. Nem volt 3. Az igazi okára a mai napig nem jöttem rá. Felállt, azt mondta elege van....

Válás normálisan zajlott, azóta sokkal jobb, baráti a kapcsolatunk. De mielőtt felmerülne: semmilyen érzelem nincs már bennem sem, benne sem, szóval 100% hogy nem az van, hogy hátha visszajön....

2021. febr. 26. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mégis csak hiányzik... őt keresed a többi pasiban.
2021. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem:) teljesen leváltunk már egymásról. Válás előtt már évekkel nem voltak érzelmeink egymás iránt.
2021. febr. 26. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor bosszút állsz csak a férfi nemzeten:D csak én ne legyek közte.
2021. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, talán így büntetsz másokat. En sem engedek magamhoz senkit sem, vagy épp elmarok magam melĺől mindenkit, de más okból adódóan.
2021. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a konkret kifogasok ismereteben tudnank felmerni, hogy realisak az elvarasaid, vagy irrealis elvarasokat tamasztottal, es veled van problema.
2021. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Martha Friedman:Felelem a sikertol c konyvet olvasd el!!! Errol szol.
2021. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!