Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne jobbá tennem a...

Hogyan lehetne jobbá tennem a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van nővérem is szokta mondani, hogy jó a személyiségem, de én nem vagyok vele elégedett, érzem, hogy jobb is lehetne.Esetleg van valamilyen önfejlesztő könyv vagy videó vagy valami? Nincs sok barátom, de jók, az a helyzet is, hogy introvertált vagyok, de még mindig az van a szemem előtt, hogy jobb legyen a személyiségem.

Elmondom a tulajdonságaimat ha nem gond: Megértő vagyok, tudok a másik szemszögéből is látni, segítőkész, próbálom bátorítani, felemelni az adott személyt, esetleg motiválni. Szeretek viccelődni, lehet komoly témákról is beszélni velem. Mondta a nővérem, hogy én nagyon kijönnék a lányokkal, de szerintem azért nem jövök ki mert szocializálódás még nem megy, azon is fogok cselekedni, érzelmes vagyok. A rossz tulajdonságaim:Annyira nincs kitartásom, a türelem az olyan, hogy azt is szeretném növelni, hangulatingadozás,könnyen meg tudok bántódni amit próbálok javítani, hogy ne, meg ugye a shyness (csendes). Nem nagyon szeretnék ilyen kurzusokra járni, inkább könyv vagy youtube segítsége kéne, mert most annyira erről nem találtam úgy kulcsfontosságú dolgokat.


18 F



2021. febr. 26. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!