Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irják a gyakorin olyan...

Miért irják a gyakorin olyan sokszor a kommentelők,hogy a kérdező biztos irigy ? És miért szeretik átkölteni a kérdését, hogy ellentmondjanak neki ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Küldj egy példát. Én nem általánosítanék 1-2 esetből.
2021. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Na megjott az irigy kerdes
2021. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szerenék példákat keresni, de rengetegszer láttam már, hogy válasz helyet kioktatás, felháborodás, a kérdés kiirás okainak firtatása van teritéken, pedig nem azért tette fel a kérdést senki, hogy más a frusztrációit rajta vezesse le. Sokan annyit válaszolnak, ha valami nem tetszik nekik a kérdésben, hogy a kérdező biztos irigy, buta, hülye,akármi. Mi ennek az oka ? Szerintem ezt úgysem fogjuk megtudni egy anonim oldalon, ezért felesleges az oltogatás, a kérdést úgy kellene igaznak elfogadni, ahogy le lett irva és arra válaszolni. Nem azt firtatni, biztos igaz-e, biztos úgy van-e, miért irta ki valaki..stb.
2021. febr. 26. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

No, csak nem leirigyeztek? :)

Részemről akkor szoktak ilyen válaszok menni, ha nagyon kihoz a kérdező a sodromból a pofátlanságával vagy a butaságával. Mivel rekreációs célból jövök ide - értsd, szétunom a fejem és társaságra vágyom -, nem esik jól, ha felhúznak. Még jó, hogy leverem rajtuk.

Ugye nem kell magyaráznom, hogy ha valaki khm. nem okos, az azért elég hamar lejön a mondandójából és abból, amit a válaszolóknak visszaböfög. Az irigységet könnyű szűrni annak, aki már ismeri. Én világ életemben olyanokkal voltam körülvéve, akik irigyek voltak rám - és nem abból a fajtából, amelyik csendben szenved, hanem abból, amelyik kedvesen mosolyogva próbál kicsinálni -, konkrétan még a jó anyám személyében is, szóval volt rá harminc évem, hogy tanulmányozzam a fajtáját. Jó ideig tartott mire átláttam rajtuk, de azóta átlátok mindegyiken.

Biztos volt már, akit tévedésből bélyegeztem irigynek vagy hülyének, mert mindenkivel előfordul, hogy elbssza néha, de oda se neki. Olyannal még nem kerültem szóharcba, aki nem érdemelte volna meg. Szóval max rossz oldalról szúrtam neki oda lol

Egyébként is, akinek fáj, hogy idegen emberek oltogatják, az ne teregesse ki a dolgait idegen embereknek :D

2021. febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Azért írják, mert sok esetben a kérdésből süt az irigység.


Meg alapból egy csomó olyan kérdés van, ami teljesen céltalan, értelmetlen, gyakorlatilag pletyka szintű. Tipikusan azok a dolgok, amit minden normális ember egyszerűen elenged, elfelejt, az élet apró "bosszúságai".


Meg vannak akiknek beakad egy-egy teljesen általános élethelyzet is és egyszerűen képtelenek túllépni rajta, ezen pörögnek, és még egy kérdést is képesek kiírni arról, amivel egyszerűen foglalkizni sem kellene.

2021. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

"Nem azt firtatni, biztos igaz-e, biztos úgy van-e, miért irta ki valaki..stb."


De sajnos firtatni kell, mert nagyon megszaporodtak a kamu kérdések.


És persze, az ember válaszol egyszer, kétszer...de mikor már aznap 3-adjára látod ugyanazt a kérdést ugyanattól a felhasználótól és másnap jújra kiírja 3-szor.


Vagy kiírja a bajait, próbálsz segíteni erre rájössz, hogy tök reménytelen, mert másnap kiírja ugyanazt újra.


Vagy vannak azok a kamu felhasználók, akik mindegyik témakrben ott vannak, közlekedés, politika, pénzügyek, emberek, bárhol... És mindenhol szándékosan gerjesztik a vitát.

2021. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Irigyseg, amikor a keresetrol tesznek fel kerdest, a 200 nettot mindenki felpontozza, az 1 milliot pedig mindenki le.
2021. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi alapján döntitek ti el, hogy kamu egy kérdés egy anonim oldalon ? Soha nem fogsz se mellette,se ellene bizonyitékot találni, nekem az a furcsa, ha valaki ezen pörög, hoy biztos kamu a kérdés. Ha annak érzed, miért nem keresel más topikokat, amiben tudsz azonosulni a kérdéssel és érdekel a téma ? Az irigységről ugyanezt gondolom, soha nem fogod tudni bebizonyitani, hogy valaki irigységből irt-e ki kérdést, azt pedig taplóságnak érzem, mikor egy kommentelő ezt az orra alá dörgöli valakinek. Milyen alapon ? Nem lát bele a fejébe. És ha az is, a kommentelő milyen alapon háborodik fel rajta ? Felnőtt emberek olyan kérdést irnak ki, amilyen jónak látnak. Számomra a kommentelők a furcsák ilyenkor, pláne azok, akik ott is maradnak a topikban és még 3-szor ugyanazt az orra alá dörgölik a topiknyitónak. Ha ennyire idegesiti őket a topik, miért nem keresnek másikat ? Nekem eszembe nem jutna, hogy anonim hozzászólóként feljogositva érezzem magam arra, hogy eldöntsem, mit és miért ir ki valaki. Ez lenne a normális gondolkodás.
2021. febr. 27. 19:42
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem azt firtatni, biztos igaz-e, biztos úgy van-e, miért irta ki valaki..stb."



De sajnos firtatni kell, mert nagyon megszaporodtak a kamu kérdések.



És persze, az ember válaszol egyszer, kétszer...de mikor már aznap 3-adjára látod ugyanazt a kérdést ugyanattól a felhasználótól és másnap jújra kiírja 3-szor."


Mi az, hogy sajnos firtatni KELL ? Miért kellene ? Gondolatrendőrség tudtommal nincs az országban. FÉlreértés ne essék, én nem irtam még ki irigységből vagy kamuzási vágyből kérdést, de ez számomra nevetséges.És ki kötelezett bárkit is arra, hogy válaszoljon, ha egy kérdés nem szimpatikus neki ? Miért nem megy át máshova ?

2021. febr. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!