Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet együtt élni...

Hogyan lehet együtt élni olyan emberrel aki szinte egész nap énekelni akar?

Figyelt kérdés
De sajnos nem tud, éneklésnek nem lehet nevezni. És még van hogy ordítva nyomatja. Az a baj csak akkor hagyná abba ha agyon lenne verve. Ilyen emberrel hogy lehet együtt élni? Nem fogja fel hogy nem tud, ahhoz hogy valaki énekes legyen kell a jó hang. Szerintem mentális gondjai vannak és így adja ki magából az ideget. Az a baj elköltözni nem tudok vagy hát igen csak minden pénzem elmegy akkor albira. De lehet ez lesz majd még mielőtt hülyeséget teszek.

2021. febr. 27. 16:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ilyet hogy egy fiatal ember egész nap mást nem csinál csak ordít mint a fogyatékos. Hát orvosnak meg kéne nézni
2021. febr. 27. 16:08
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki takarodjon az x faktorba de nem mer mert tudja hogy le bőgne. Röhögnének a mentorok. Még a neten is fent lenne
2021. febr. 27. 16:09
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Hang szigetelt szoba.
2021. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Baszdpofán
2021. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
:D
2021. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Fogyatékos a párod, mert énekelget magának otthon? Ennél nagyobb gondod ne legyen. Szerintem tényleg költözz el tőle, mert látatlanul is jobbat érdemel. Itt se te vagy a legélesebb kés. Bár nagyon remélem, hogy csak troll vagy, ilyen embert... És még most nagyon kedvesen fogalmaztam
2021. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a párom a testvérem. Nincs párom, ilyen típusú embert nem is fogadnék el párnak. Egyedül is ezerszer jobb
2021. febr. 27. 18:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el gitározni tanulni,és mindig akkor gyakorolj,amikor ő énekel.
2021. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez még azzal is megerőltető lenne, aki tud énekelni. Volt párom hangszigetelt szobát készíttetett magának. Gipszkarton fallal leválasztott a szobájából egy sarkot, aztán valamivel hangszigetelte - gondolom hungarocellel - a falakat, ajtót.
2021. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Azt hittem a párod. De így is érvényes, amit mondtam
2021. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!