Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a feminizmusró...

Mi a véleményed a feminizmusról és amit képvisel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem érint férfiként engem ezért semleges, nem bánom és nem is ellenzem addig amíg nem vesznek 1 kalap alá mindenkivel és egyénként kezelik az embert. Másfelől ha úgy érzik hogy kell nekik és érnek el valamit akkor hajrá.


Ui: Nem ellene vagyok, szimplán egyáltalán nem érint ez a kérdés.

2021. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
A tevékenységeik jórésze a férfiak ellen irányul, ezért mélységesen elítélem.
2021. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Nagyjából ugyanaz, mint a liberalizmusról. Klasszikus értelemben, az eredeti céljait támogatom és fontosnak tartom az egyenlőséget minden értelemben, minden területen, amennyire csak lehet és észszerű.


De ez már rég nem arról szól, amiről kellene, durván átestek a ló túloldalára, ezért rettentően visszataszító az egész.

2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

2


Kifejtenéd? :)

2021. febr. 27. 22:28
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
És kezdődik a nemek közti pöcsméregetés...xd
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
A nemi egyenjogúságot támogatom, de az tény, hogy sok feminista kezd nagyon átesni a ló túloldalára.
2021. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
De mi ez a nemi egyenjogúság? Eddig nem így volt? Kifejtené ezt nekem valaki, laikus vagyok.
2021. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Az Andrea Dworkin féle feminizmust létfontosságúnak tartom, az Emma Watson féle feminizmust viszont kifejezetten regresszívnek tartom, elítélem.
2021. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%
#7, még manapság is előfordul, hogy a nőket hátrányosan különböztetik meg pl: egy adott munkakörben dolgozó férfi többet keres egy azonos szinten dolgozó nőnél, vagy fel se vesznek valakit egy adott állásra csupán amiatt mert nő. Ez egy elég tág téma és könnyedén utána is tudsz keresni, de azért remélem a fenti példa ismerős neked.
2021. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%

Köszi a választ! Igen, ismerős, de ennek megvan a maga oka. A nő egyszer terhes lesz, jön az anyasági. Azért ez egy hatalmas veszteség. Miért nem dolgoznak nők kukásként? Vagy menjenek hegeszteni, ha már egyenlőség van. :D

Szóval ezentúl visszaüthetek nőknek, ha ők kezdik? Király info!

2021. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!