Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is van ilyen amikor sír?

Másnál is van ilyen amikor sír?

Figyelt kérdés
Hogy teljesen lezsibbad, már nem fizikai értelemben, és nem tud másra gondolni, csak arra, amiért sír, meg azt visszajátssza stb. Ördögi kör...
2021. febr. 27. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni.
2021. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt. Es volt olyan is velem, hogy egy heten at orakon at sirtam, de nem lelkileg, hanem fizikailag utott ki. Lelkileg csak oldotta az iszonyatos szomorusagot, tehetetlenseget es feszultseget.

Szerintem kiment belolem a so, vizet ugyan vedeltem. Annyit sirtam, hogy feltenyernyi lila-zold zuzodasnyomok leptek el a karom-labam. Utana nem jott elo tobb.

Meglevo banattal egy hetes bezartsagra kenyszerultem, de egy nemszeretem idegen airbnb-be.

A sirasban ott a feloldozas is, de sajnos olyan erzelmet szabadit fel, mintha oriasi hullamok lennenek, amiken ugyesen szorfolhetsz is. Akkor egy eros imadsag, ami meghallgatasra talal. De ha hagyod, hogy ledobjon, akkor egy banat korforgas.

2021. febr. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!