Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha beszélek...

Miért van az hogy ha beszélek rám jön a sírás?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek valakivel mondjuk azt hogy "komolyabb" témàrol, úgy érzem, hogy mindjárt sírok. Az ilyen egyszerű beszélgetédekkel nincs baj. De amikor "komolyabb" (azért írom idézőjelbe, mert már volt olyan is amikor nem volt komoly a téma, és majdnem sírtam.) akkor mindig sírni akarok. Küszködött, hogy vissza társam a sírást. Amikor rólam van szó,vagy esetleg másról. Amikor valaki véleményt mond, vagy rólam vagy másról, vagy amikor tényleg egy komoly dologról van szó. Engem már nagyon idegesít, mert nem tudok vele mit kezdeni. Hirtelen jön rám a semmiből. Valaki tudja hogy miért van ez?

2021. febr. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is mindig ez van...
2021. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Érzékeny vagy, beleéled magadat az ő élethelyzetébe, túlreagálod a dolgokat, segíteni szeretnél neki, de nem feltétlen tudsz-, vagy nem a te feladatod lenne.

Kicsit olyan önkéntes segítőnek tűnsz...

2021. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki kell engedni. Mindegy miért van, nem fontos. Van és használni kell. Szívesen beszélgetnék veled. Sokat sírnál, és nagyon jó lenne.
2021. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van valami feldolgozatlan, és tudat alatt keresed a sírásra az alkalmat, akár olyan eseményekben is, amik semlegesek.
2021. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!