Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ellenzi a covid oltást...

Aki ellenzi a covid oltást mégis mivel indokolja, mert én még jogos, elfogadható érvet nem hallottam egyet sem? Leszámítva a terheseket és az allergiásokat.

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 18:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
53%
Személy szerint nem bízok egy pár hónapos oltásban. De amúgy én egy oltásban sem, mert nem tudom mi van bennük. Kiskorom óta nem kaptam egy oltást sem, mióta tudatosan eldöntöttem, hogy nem akarok, és mégis mindig egészséges az immunrendszerem.
2021. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
Várják, hogy mit nyilatkozik a baloldal.
2021. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
46%

Összeesküvéselméletekkel.

-megcsippelnek

-5G-vel iranyitanak

-meddoseget okoz

-rakot okoz

-nem is lett teszteltelve, miert nem kellett neki 5-10 ev

-kiakarjak irtani az emberiseget

-kamu beszamolok kamu mellekhatasokrol


Kb ugy ezek a legfobb indokok. Facen terjednek, billentyuzetrol billentyuzetre. A butak, idosek pedig elhiszik.

2021. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Igen ezt leirtam a kerdesben is, ezeket nem tartom elfogadható indoknak, ha valakinek nem szobahőmérsékletű az iqja ezek a kifogások csak megnevettetik. Létezik, hogy ez alapján a magyar társadalom intellektuálisan ilyen mélyen van!? A kérdés költői
2021. febr. 28. 19:14
 5/47 anonim ***** válasza:
58%

Szüleim 65 évesek, múlt héten jelzett neki a háziorvos hogy be tudja őket oltani a kínai vakcinával, kérik-e. Nem kérték, ugyanis ők az utazás miatt szeretnék beoltani magukat, de mit érnek vele ha egy olyan vakcinával oltják be őket amit az EU-n belül senki más nem akkreditált, hagyott jóvá?


Amúgy aki magában az oltás hatékonyságában kételkedik, annak szívből javaslom hogy olvassa el ezt a cikket:


[link]

2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
43%
3: hogy bizonyítod be, hogy egyik sem igaz? be tudod? mert ha be tudod nekem bizonyítani, akkor esküszöm beadatom
2021. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
A coca cola receptjét sem tudod, gyanítom fogyasztottál már.
2021. febr. 28. 19:15
 8/47 anonim ***** válasza:
58%

4#

De igen, ezek az indokok. Nagyon sok faces csoportban benne vagyok, hidd el nekem. :D Magyarorszag a 10 millio szakerto orszaga. Kozben meg nagyjareszt hul*e az osszes. Szerinted miert a fidesz van hatalmon? :D

2021. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
60%

Minden vakcinát először ÁLLATOKON KÍSÉRLETEZNEK! Ez jelenleg elmaradt. Embereken kísérleteznek, hogy vajon működő képes-e egy alig egy év alatt összetákolt vakcina.


Mire fel oltassam be magam, ha soha nem vagyok beteg, mindent megteszek saját egészségemért, semmilyen betegségem sincs?


Csak az lesz beteg, aki arra fogékony!

2021. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
78%

Aki a veszélyeztetett csoportba tartozik annak talán indokolt lehet ez az oltás...

-----------------------------

[link]


"egyetlen esélyünk van a túlélésre, ez pedig az oltás"


De ha valamit ilyesféle jelmondatokkal,ellentmondást nem tűrve tukmálnak mint a vakcinákat az már ép élég ok a gyanakvásra.

2021. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!