Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy valaki...

Volt már olyan, hogy valaki nem tisztelte a gyászotokat?

Figyelt kérdés
Ki volt az, és miben nyilvánult meg?

2021. márc. 1. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen, az egyik alkalmazottam állítása alapján azért nem tudott dolgozni, mert gyászolt. Meg kellett válnunk tőle.
2021. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagymamám. Az ő nézete szerint ha valaki gyászol akkor feketében kell lennie. Kb 3 hónapba tartott mire felfogta, hogy elfogadom, ha ő így érzi jobban magát, de ha ezt magamra erőltetném akkor búval b@$zott kedvem lenne...
2021. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy nem értem, hogy az #1-es miért lett lepontozva. A munkahely nem összekeverendő a magánélettel, pláne ha olyan dolgot csinál, aminek fejben nagyon ott kell lenni.
2021. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 alletta ***** válasza:
86%
szerencsére nem.
2021. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 héttel a temetés után egy rokonom megkérdezte, hogy vagyok, és amikor mondtam, hogy hát ami azt illeti, nem túl jól, megkérdezte, hogy "mi történt". (Ott volt a temetésen.) Valahogy általánosan azt éreztem, hogy "mentegetőznöm" kell mások előtt, amiért gyászolok.
2021. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3: ebben igazad van, de ilyenkor azért szerintem elvárható némi megértés. Azt nem írta, mennyi idő után bocsátották el, mert pl. a szüleim halála után kb. 1 hónapig használhatatlan voltam. Szerencsére rugalmas munkám volt, egy időre szabadságra is mentem, egy kicsit tehermentesítettek is, utána "belehúztam". Máskor meg én tettem oda magam más helyett.
2021. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
1, mekkora egy fsz vagy. Majd egyszer a te érzéseidet fogják leszarni. Itthon volt egy olyan munkahely, ahol kötelező lelki tréning volt mindig, hiszen az alkalmazottak lelki egészsége a legfontosabb. Medencében fürödtek, ölelgették egymást az alkalmazottak, asszociációs játékokat játszottak, ennek így kellene működnie, csak sajnos sok munkahely nem csinál csapatépítő nem tréninget, hanem kötelező heti 1-1 órát munkaidőben.
2021. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

7

Rendben. Majd te is megérted, ha lesz egyszer egy céged. Bárcsak leszarnák az emberek az érzéseimet, sokkal könnyebb lenne a munka.

2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Több mint 20 éve volt, próbaidőn voltam egy fordítóirodában. Meghalt a névadó "keresztapám", az idősebbek biztos emlékeznek ezekre a vállalati névadó ünnepségekre ☺ De nem ez a lényeg, szoros barátságban voltunk velük, a feleség az anyám legjobb barátnője. Elkértem magam a temetésre és a főnökasszony megkérdezte hogy ki volt az illető nekem. Mondtam hogy a névadó "keresztapám". Legyintett hogy az nem fontos, nem rokon és nem is az igazi keresztszülő és ne hargudjak de ez nem indokolja hogy ott legyek, sajnos nem tud elengedni. A férfifőnök végül elengedett.
2021. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Lelketlen rabszolgatartók!
2021. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!