Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfi-nő témájú "viccek"...

A férfi-nő témájú "viccek" kit minősítenek?

Figyelt kérdés

Ezt láttam a minap:


"Kedves férfiak! Ha egy nő azt mondja: "Tessék?!", az nem azt jelenti, hogy nem értette, mit mondtál, csupán ad egy lehetőséget arra, hogy megváltoztasd a mondanivalód..."

Az ilyen típusú "vicceknél" én mindig elgondolkodom, hogy ez melyik nemről akar szegénységi bizonyítványt kiállítani? A nőket tünteti fel a legnagyobb érzelmi zsaroló manipulátornak vagy a férfiakat ekkora töketlen balféknek????



2021. márc. 1. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A vicc azért vicc, mert nem vesszük komolyan.
2021. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, ebben is van igazság.
2021. márc. 1. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy ki mondja :)
2021. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is túl voltak misztifikálva a női gondolatok, pedig ugyan olyan primitív lények mint a férfiak.
2021. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A viccek általában sztereotípiákra épülnek. Ez kb. azt jelenti, hogy a nőket érzelmi manipulálóként, a férfiakat meg puhap*csként lehet kifigurázni. De ahogy a zsidó vicceket, a rendőröseket vagy a szőke nőseket, úgy ezt a viccet sem szabad komolyan venni, attól függetlenül, hogy a főnöknőm tényleg így reagál, amikor olyat hall, ami nem tetszik neki.
2021. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit felhoztál példának az mitöl vicc? Egy kommunikácios megoldás. Jelentheti valoban a nem értést is de a "Mi a fszt akarsz?" diszkrét változata is lehet.
2021. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A soviniszta embereket / azokat, akik nem értik meg, hogy az adott nem nem egy kollektív halmaz.
2021. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit. Ez humor, de nem mindenkinek vicces ez a fajta.
2021. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"lehetőséget arra, hogy megváltoztasd a mondanivalód..."


Szerintem vicces ahogy nok, kimondatlan fenyegeto kenyszerito passzivaggresziv viselkedeset kigunyolja.

2021. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem értem, mi köze ennek a reakciónak az érzelmi zsaroláshoz, másrészt azt sem, hogy mitől lenne női sajátosság, harmadrészt meg én se lennék biztos benne, hogy ez az idézet poénnak lett szánva (de mivel nincs olyan dolog a világon, amin ne lenne képes röhögni legalább egyvalaki, biztos van, aki ezen csapkodja a térdét).
2021. márc. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!