Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki Incel?

Miért lesz valaki Incel?

Figyelt kérdés

Az incel az angol nyelvű involuntary celibate (kényszerű szüzességben élő) kifejezés rövidítése. Az internet ugyan azt ígérte, hogy könnyebb lesz párt találni, de valójában ez nem valósult teljesen meg. Több társadalmi változás eredőjeként létrejött az incelek, a dühös egyedülálló férfiak mozgalma.


Tehát, miért lesz Incel valaki? Szociális problémák miatt?



2021. márc. 1. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mert rondák, nőiesek és még beszélni sem tudnak.
2021. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a sokszori/folytonos elutasítások miatt. Nyilván ez magában nem elég, kell egy bizonyos hajlam a nőgyűlöletre is.
2021. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Gyakorin is vannak bőven, nyugi, ha megtalálják a kérdést kapsz választ bőven.
2021. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Több társadalmi változás eredőjeként létrejött az incelek, a dühös egyedülálló férfiak mozgalma."


Nem, nem feltétlen dühös emberek. Sokan elfogadták sorsukat és elvannak magukban.


Azért lesz valaki incel, mert az élet így hozta neki. A definícióból is adódik hogy nem önkéntesen fogadott cölibátusról van szó, hanem nemes egyszerűséggel képtelen párt találni magának. Leggyakoribb eset az, hogy olyan rosszul néz ki, hogy senki se akar vele lenni, nem találja senki se vonzónak, így nem is fekszik le vele senki. Vannak olyanok, akiket kinézetük nem akadályozna meg teljesen (de azért átlagnál lentebb vannak), de szociális készségeik vagy mentális problémák miatt képtelenek egy kapcsolat kialakítására.

2021. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok,bevallom. Nem tehetek róla, egy kövér zsírdisznó vagyok aki beszédhibás.
2021. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
zsírdisznó XD
2021. márc. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!