Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt és hogyan...

Miért csinálja ezt és hogyan tudnám elérni hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés

Néhány hete elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Konkrétan azért írtam rá mert kutyás és tanácsot szerettem volna kérni. Adott is tanácsot utána abba maradt a beszélgetés. Néhány napja rám írt és elkezdtünk beszélgetni random dolgokról. Három napja be vallotta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és ő többet érez irántam. Ezen nagyon meglepődtem és elmondtam neki hogy én is kedvelem és lehet hogy érzek mást is(hiba volt mert nincs így)

Ezután állandóan és rengeteg szívet küldött minden mondata után . Ha ez még nem lenne elég 30 perc alatt legalább százszor leírta hogy szeret. Ez nekem nagyon nagyon fura mivel még nem is találkoztunk egyetlen egy képet látott rólam alig beszéltünk még( hívásban sose) és még csak nem is vagyunk együtt. Sok párnak több hónap után nehezére esik kimondani hogy szeretlek ő meg egyből leírta... Nekem ez nagyon ijesztő és igazából nem is jön be nekem. Az elején kicsit szimpatikus volt de már egyáltalán nem az, sőt már félelmetes. Akkor azért írtam hogy lehet hogy én is többet érzek mivel nem voltam biztos az érzelmeimben és nagyon hirtelen is jött amit írt... De most már tudom hogy semmit sem érzek és semmit sem akarok tőle. Tegnap már mondta hogy ha nem írok vissza azonnal akkor hiányzom neki és hogy ő tényleg nagyon nagyon szeret és nem akar elveszíteni.Tegnap este leírtam neki hogy én nagyon nem érzek sehogy egyelőre iránta és,hogy hogyan szerethet meg ilyen hamar hisz alig ismerjük egymást és aztán megbeszéltük hogy akkor szépen lassan haladunk. Meg is kérdezte hogy én szeretem-e őt erre azt mondtam hogy nem még nem érzek iránta semmiféle szerelmet ehhez azért idő kell.... Kiakadt egy kicsit ezen de utána ezt is megbeszéltük és nem evett ma és csak három órát aludt... Mert hogy ideges hogy elfog engem veszíteni. Én tényleg semmi olyat nem írtam neki semmi okot nem adtam rá hogy így viselkedjen,hogy ennyire belém essen (még szép sem vagyok hogy a külsőm miatt). Viszont minden szabadidőm felemészti és nincs időm a tanulásra mindjárt vizsgázom és Egyetemre készülök... Mondtam neki ezt és úgy volt,hogy hagy tanulni de állandóan ír hogy akkor beszélgessünk és sok szomorú smiley. Minden egyes reggel szerelmes verset küld nekem. Ez mind nagyon irritáló számomra. Már mondtam neki hogy túl sok a szív és a szeretlek ,ez túl gyors. Úgy volt hogy lassít de nem igazán jött össze.

Nekem még sosem volt kapcsolatom és állítólag neki sem. Viszont én nem úgy terveztem az első kapcsolatom hogy egyből ilyen lesz a helyzet,ha netán találkoznánk utána még lélegezni sem hagy majd egyedül? Őszintén nem is kerestem kapcsolatot a tanulmányaim miatt mivel nekem ez elsődleges. Nem fér bele az életembe jelenleg egy kapcsolat főleg nem egy ilyen.

Szeretek szabad és független lenni viszont ebben a helyzetben meg lenne kötve a kezem, börtönbe érzem magam már most.


Mit írjak neki vagy mivel érjem el hogy békén hagyjon?

Most már elkezdtem azt hogy nem igazán nézem meg amit írt csak ritkán és akkor is semmit mondóan írok vissza, hátha ez beválik.

Nem szeretném megbántani sem, inkább azt szeretném hogy ki szeressen belőlem és ő hagyjon ott engem mivel félek hogy képes lenne kárt tenni magában emiatt.


Vagy én reagálom túl?


Bocsánat ha bonyolult és zavaros lett,és a hibákért is elnézést.


Köszönöm ha végig olvastad és megpróbálsz segíteni.


2021. márc. 3. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ìrd neki, hogy kampec. Nem tudom, mit jelent, de ez a szó alkalmas lesz a cèlod elèrèsèben. :)
2021. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Gondolkoztam rajta,hogy nem leszek túl kedves,de nem szeretném megbántani.

2021. márc. 3. 18:50
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad szép szóval, mostanról nyugodtan ignorálhatod. Amit csinál az kicsit se normális, minél gyorsabban határold el magad tőle.
2021. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki hogy hagyjon békén és tiltsd le ha nem nyugszik.Máshogy az ilyen erőszakos embertől nem lehet megszabadulni.Még jó hogy nem tudja hol laksz meg ilyenek
2021. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Hát szeintem ez kamu. Mármint nem a kérdés meg a sztori, hanem az, hogy halálosan szerelmes beléd. Most komolyan, te el tudnád képzelni, hogy beleszeretsz valakibe, akiről azt sem tudod, hogy valójában kicsoda? Lehet, hogy egy nyugger. XD (ez nem a nyugdíjasok ellen irányult) Azt pedig végképp nem hinném, hogy kárt tesz magában. Mért tenne? Mert valaki nem ír vissza neki? Szerintem túlreagálod. És ha a tanulmányaid a legfontosabbak neked, akkor nyugodtan koptasd le. Majd talál mást, akinek küldözgethet szíveket. Ne írj neki vissza, vagy ha nem veszi a lapot, akkor tiltsd le.
2021. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek ez a helyes megoldás?


Hát nagyon remélem,hogy nem tudja hol lakom 😅

2021. márc. 3. 18:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott és tiltd le vagy nem fog békén hagyni hidd el
2021. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért a szép szóból, az veszélyes.


Könyörgöm, nagyon figyelj arra amit írok és fogadd meg. Röviden, tömören írd meg, hogy amit csinál (ez az obzesszív, fojtogató viselkedés) az aggasztó és taszító. Sajnálod, hogy így kellett lennie, de a saját érdekedben meg fogod szakítani a kapcsolatot. Ne keressen, ne zaklasson a továbbiakban. Részedről le van zárva, búcsúzz el.


És tiltsd le.

2021. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Valódi az biztos,több videója is van ami nyilvános így biztosan valódi.

Nem tudom miért tenne kárt magában talán azért mert amiket írt abból gondoltam.

Nekem is ez a fő problémám,hogy hogyan tudna már valaki beleszeretni valakibe három nap után? Úgy,hogy 3-4 óránál többet összesen nem beszéltünk.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. márc. 3. 18:59
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Ühmm csak úgy tűnj el és ne írj neki többet(?)
2021. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!