Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van e ilyen könyv,dokumentum,v...

Van e ilyen könyv,dokumentum,videóanyag?

Figyelt kérdés
Olyan "oktatást" keresnék ami megtanít hogy bizonyos társalgási helyzeteket hogyan uralj ne zavarodj össze,kifogásokra miket lehet mondani hogyan lehet kezelni az olyan beszélgetést amikor össze akarnak zavarni, hülye helyzetbe hozni.Tanít emberismeretet stb. Létezik e ehez kapcsolódó könyv vagy ilyesmi?

2021. márc. 3. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Biztos van, ha már a csokis-pizzát árulják.
2021. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1

Inkább, mint az ananászos.

2021. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven szerintem nincs ilyen, maximum angolul. Viszont, ezt nem fogod pár videóból megtanulni.
2021. márc. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Florence Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai


Ez emberismeretet tanit!!!


Ne zavarodj ossze: oda koncentracio es memoria kell. Jozan paraszti esz!!

2021. márc. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erőszakmentes kommunikáció. Segíteni fog arra figyelni, amire kell. A könyv óta sose zavarodom össze, és sokkal jobban ki tudom fejezni az érzéseimet, gondolataimat. Százszor jobb partner lettem problémák megoldására, és immunins lettem a tudatalatti játszmákra.

Ajánlom még birtalan balásztól a sorskönyv nélkül könyvet. Ez nem segít igazán, de sok jó meglátást ad, és segít egy utat kijelőlni. Pl azóta tudom, higy el akarok menni terápiára, hogy jobb ember legyek, azokban is amit írtál.

2021. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!