Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólt egy kisgyerek, azóta...

Beszólt egy kisgyerek, azóta ezen pörgök, megőrültem már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyek egy ovóda mögé egészségi ügyi sétázni. 120 kiló vagyok és mivel online oktatás van, ez a napi 30-40 perc sétám ott történik. 21 éves fiú vagyok.

Na most az ovi mögötti részről rámlátnak az ovisok. Éppen kint voltam és kirúgtak egy labdát. Ordított egy kislány, hogy "BÁCSI! Visszatudod adni a labdát?" Odamentem, visszaadtam, ez még cuki volt. 2 percre rá 2 labdát is kirúgtak, az egész ovi ordított (kb 30 gyerek) BÁCSI!!! Ez még mindig oké, de volt pár kiskölyök, aki egyből mondta, hogy "Te dagadt disznó, gyooorsabban mááááár!". "Gyerünk te csicska cseléd, hozzad mááár!". Visszaadtam azért kínos mosollyal, az óvónénik szakadtak a röhögéstől, nekem meg égett a pofám. Siettem is el, erre a gyerekek: "Mész vissza sétafikálni dagadtg*ci?" El sem hittem, hogy ezt egy kb 4-5 éves gyerek mondta. Égett a pofám, le akartam őket ütni a kerítésen keresztül, de végül elszaladtam és hazafele tettem egy kört. Azért hallottam, hogy megint hívtak mert megint kirúgták: "DAGADTBÁCSI GYEREMÁR A KRVA ÉLETBEMÁR, VONSZOLD A DAGADT SEGGED IDE" Szószerint, ahogy írom....

Ez kb délután 1 körül történt. Azóta ezen kattogok. Nem tudok aludni sem. Sírógörcs kerülget, öngyilkossági hajlamok. Ez teljesen komoly sajnos, nem vicc. Segítsetek, megőrülök.



2021. márc. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
75%
troll kérdés
2021. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Bárcsak troll kérdés lenne. Megértem ha nem hiszed el, én sem hinném el ha nem velem történt volna. Sajnos még mindig ezen kattogok, pedig holnap 8-kor órám van.
2021. márc. 4. 00:17
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Szard már le. Eddig is tudtad, hogy 120 kiló vagy, nem? Akkor meg mi a bajod?
2021. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mindent magamra veszek, nagyon durván. Egész életembe bántottak a súlyom miatt, 12 év iskolai terrort kaptam miatta. Nagyon rosszul esik. Nem érdemeltem meg ezt a megalázást.
2021. márc. 4. 00:21
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Szia ez tényleg elég hihetetlen hogy óvodások mondtak ilyeneket az óvónők előtt, és ők semmit nem mondtak
2021. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
26%
21 évesen hányadikos vagy?
2021. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Szia, én sem hittem el. Azt hittem legalább azok szólnak, hogy ilyet nem illik. Tudom hogy nem a rózsadombon vagyok hanem egy elég rossz város rosszabbik részén, de azt hittem azért legalább rászólnak.
2021. márc. 4. 00:23
 8/48 A kérdező kommentje:
#6 Harmadéves egyetemista
2021. márc. 4. 00:24
 9/48 anonim válasza:
96%
A szülőket hibáztatom.... Elég ha egy nem normális gyerek van a többi követi. Ne gondolkozz öngyilkosságon én is gondoltam már rá de hidd el semmire nem jó.. csak az életed van ne foszd megmagad tőle.. Én a bosszúra olyasmiket javasolnék, hogy (gyerek szeretők ne olvassák tovább) megint menj oda és mikor kérik a labdát vidd közelebb hozzájuk, de aztán jó messzire dobd el. És legyen a füledbe zene jó hangosan, hogy ne halld mit mondanak.
2021. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm szépen. Nem vagyok egy bosszúálló típus, de ez beválhat, egy kis tanítás nekik. Lehet megteszem holnap.
2021. márc. 4. 00:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!