Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Higyjek a csodában, hogy rám...

Higyjek a csodában, hogy rám is vár odakint valaki?

Figyelt kérdés
Ha a sors úgy rendelte el, hogy nekem is legyen valakim, akkor csak türelmesen várnom kell, hogy eljöjjön, nem számít hány évig? És ha nincs ilyen? Hogyan fogadhatnám el azt, ha egyedüllétre vagyok ítélve? Annyira sokszor próbálkoztam már és annyira belefáradtam. A nők még esélyt sem adnak arra, hogy megismerjenek. Ha körül nézek senkit sem látok ezen a világon és senki sem lát engem.

2021. márc. 4. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kijárási tilalom van, nincs ott senki!! ( magas labda volt, nehari).


Egyébként ne alázd meg magad, kvázi ne bánjad ha egy nem jön össze, tinder, badoo, meg van még pár ilyen app, regisztrálj és pörgesd.

2021. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyről van szó, hanem 30-40. Azok az appok sem váltak be :(
2021. márc. 4. 00:52
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Folyamatosan próbálkozni kell, ha csak ülsz és várod a sült galambot, akkor nem lesz senkid. Még senkinek nem repült az ölébe, ugyanis nem tud repülni.

Én hiszek benne hogy ha nyitott az ember és megragadja a lehetőségeit, akkor megtalálja a neki való párt és nem marad egyedül.

2021. márc. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma egy olyan ember írt ki kérdést, akinek végstádiumos agydaganata volt. Na, a meggyógyulása csoda lenne. Az, amit te szeretnél nem csoda, csak fel kell emelned a segged és tenned érte.
2021. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem amúgy ezt a dolgot. Mármint, naponta egy csomó férfi feljön ilyen kérdésekkel. Ha tényleg annyira zavar titeket, akkor miért nem tesztek semmit a célért? Már nem azért, de még ha egy egyszerű számítógépes játéknál is elakadok, megpróbálok 10-20 módszert, hogy továbbjussak, mert nem hagy nyugodni. Ti meg csajozáskor próbáltok általában 1-2 módszert és ennyi? Így persze, hogy nem fog menni.
2021. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Higgy! Bár sokkal effektívebb lenne, ha tennél érte.
2021. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt is el kell fogadni, hátha nem találsz magadnak senkit. Erre is van egy nagyon halvány esély. Szoicizmusban biztos erre tanítanának.

De jobb olyannal foglalkozni amire nagyobb esély van, hogy egyszer találsz valakit.

A hogyan meg a te dolgod. Ha már a sorsal jössz, az úgy működik, hogy ami spirituálisan kell neked, azt kapod. Szóval ha te egészséges mentális életet alakítasz ki, valószínűleg nem alkalmatlan emberek fognak sorakozni nálad.

Foglalkozz önismerettel, és teremts lehetőséget az új emberek megismerésére.

2021. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy teszek a célért, minden ismerkedős oltalt kipróbáltam már, több tucatszor utasítottak vissza. Mindent megteszek, de hiába
2021. márc. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!